15.10 - 10:43

ТОП-3 причини їсти м'ясо рідше


 

Ми часто не задумуємось, наскільки часто споживаємо м'яснi продукти. Ось декілька аргументів, які спонукнуть тебе переглянути свій раціон.

1. Із м’ясом у твій організм потрапляють хімікати. Звичайно, ти не зможеш цілком відмовитися від вживання м’яса, якщо не збираєшся стати вегетаріанкою. Але скоротити його кількість у своєму раціоні – можливо. Якби промислові компанії продавали абсолютно «чисте» м’ясо, продукт був би набагато кориснішим. Але, на жаль, його термін придатності – дуже малий. Тому до м’яса додають хімікати, які допомагають йому довше зберігати свій смак, аромат і свіжість. Не можна назвати цю хімічну обробку отруйною для нашого організму. Однак якщо їсти забагато м’яса, це все ж негативно вплине на тебе. 

2. Вживання м’яса у великих кількостях призводить до серцево-судинних захворювань. Вже більше десяти років науковці старанно вивчають роботу нашого серця. У результаті досліджень, було виявлено, що смертність у країнах, де люди споживають менше насичених й тваринних білків, зменшилась. Таким чином, можна зробити висновок, що вживання великої кількості продуктів тваринного походження призводить до підвищення рівня холестерину у крові. 

3. Ти не можеш схуднути. Нині ми усі почали більше цікавитися здоровим способом життя. Вегетаріанство стало справжнім модним культом. Але лікарі запевняють, що повна відмова від продуктів тваринного походження теж має свої підводні камені. Тому ми не рекомендуємо тобі повністю відмовлятися від м’яса, а хочемо мотивувати знати у всьому міру! Пам’ятай, разом із м’ясом до твого організму потрапляє чимало корисних речовин. Повна відмова від риби і м’яса викликає дефіцит у вітамінах групи В, а також цинку та заліза. Якщо вживатимеш м’ясо раціонально, зможеш позбутися зайвих кілограмів. Адже таким чином, до твого організму перестануть потрапляти насичені жири, які організм не може ефективно розщепити. 

cosmo.com.ua 
Ключевые слова:
Читайте также:

SPF-крем: маркетинговая уловка или спасение от рака 

Самый разгар лета, отмена карантина, многие задумались об отпуске и начали многочасовые прогулки по городу.
Подробнее »»

Названы последствия дефицита калия в организме

Это распространенная проблем
Подробнее »»

Как кореянки и японки ухаживают за волосами, чтобы дольше выглядеть молодыми 

Вы видели хотя бы одну кореянку или японку с «крысиным хвостиком»? Как правило, у них роскошная густая шевелюра, потому что азиатки помешаны на здоровье, рациональном питании, качестве кожи и волос. И нам ничего не мешает перенять их несложные правила ухо
Подробнее »»

Шальные императрицы: какие знаки зодиака знают толк в веселье

Представители этих знаков зодиака отдыхают так, что захватывает дух
Подробнее »»

Исследование: сильные мышцы поддерживают иммунную систему

Заботиться о мускулатуре нужно всем, особенно людям с хроническими болезнями.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...