27.03 - 22:45

Безпека та тривалий ефект: чому варто обрати епіляцію діодним лазером


 

Безпека та тривалий ефект: чому варто обрати епіляцію діодним лазером

Ніжна, шовковиста шкіра, без зайвого волосся і подразнень – мрія багатьох жінок і дівчат. А для досягнення цієї мети сьогодні є багато альтернативних методів. Лазерна епіляція на діодному лазері – відмінна альтернатива бритві.   Процедура безпечна та ефективна, гарантує тривалий результат.

В чому принцип дії апарату

Діодний лазер підходить для різних типів волосся, він відмінно справляється навіть з темним волоссям. Тут принцип простий – у волосинах є пігмент меланін, який відмінно поглинає лазерне випромінювання. Волосини перегріваються і потім відмирають. А щоб досягти кращого результату і щоб кількість небажаного волосся помітно зменшилася, потрібно пройти курс процедур.
Як показує практика, найкраще проходити сеанс лазерної епіляції, коли волосини у стадії активного росту. Тобто якщо волосся «спить», то його позбутися нереально. Процедура не має побічних ефектів, не викликає подразнення, не пошкоджує шкіру. Крім того, сучасне обладнання має спеціальні функції, які забезпечують додатковий захист. Хоча під час процедури можуть виникати больові відчуття, але вони дуже мінімальні.

В чому переваги обладнання

Як і кожна процедура, епіляція діодним лазером має переваги і недоліки. Так,  ви можете видалити все небажане волосся у певній зоні.

• Невелика тривалість сеансу. Все залежить від частини тіла, звідки видаляють волосини, однак це переважно не більше години.

• Тривалий ефект. Так, щоб повністю позбутися небажаного волосся потрібно від 6 до 8 процедур. Тут все залежить від стану волосин та індивідуальних особливостей організму пацієнта. Після цього достатньо 1-2 профілактичні процедури в рік, щоб постійно насолоджуватися гладенькою і шовковистою шкірою.

• Універсальність. Процедура підходить не лише жінкам, але і чоловікам епіляція без болю  – не вигадка. Чоловіки можуть швидко та ефективно позбутися зайвого волосся на спині, грудях.

• Позитивний вплив на шкіру. Діодний лазер не залишає опіків, подразнень, почервонінь. Однак після сеансу все-таки не варто засмагати протягом 14 днів. Крім того, процедура має ефект омолодження.

Звичайно, варто згадати і відносні мінуси. Так, якщо  у вас світле волосся, то може знадобитися більше сеансів. Якщо у вас дуже чутлива шкіра, то можуть бути больові відчуття. Насамперед це стосується зони бікіні та обличчя. Відносним недоліком є і висока вартість процедури. Однак тут не варто забувати, що повністю позбутися небажаного волосся можна за тривалий термін, тому ціна цілком виправдана.

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Хочу детей! 5 способов преодолеть стресс из-за бесплодия и не развестись

В последние годы число пар, обращающихся за лечением от бесплодия, резко увеличилось. Среди основных причин – отсрочка деторождения у женщин, разработка новых и более эффективных методов лечения бесплодия и повышение осведомленности о доступных услугах.
Подробнее »»

Как правильно мыть фрукты, чтобы не осталось грязи и воска

Летом начинается сезон фруктов и ягод. Прилавки магазинов заполняют сладкие плоды из разных стран. Однако, чтобы не беспокоиться о своем здоровье их нужно правильно мыть.
Подробнее »»

Эксперты раскрыли, как овощи и фрукты влияют на сон

Включение большого количества фруктов и овощей в рацион молодых людей повышает качество сна. К такому выводу пришли ученые Университета Мичигана.
Подробнее »»

Британские ученые выяснили причину постоянного голода у худеющего

Значительные перепады уровня сахара в крови после еды ведут к тому, что человек чувствует себя более голодным, говорится в исследовании Королевского колледжа Лондона.
Подробнее »»

Бизнес на оголенке: как влияют на психику девушек их фотосессии в стиле ню

Обнаженное тело давно уже не является чем-то сверхъестественным – рекламы, клипы, ролики на YouTube, соцсети и даже свободный доступ к Pornhub оказывают свое влияние.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua