17.06 - 23:15

Унікальний сорбент Атоксіл - дієва швидка допомога для усієї родини


 

Вчені української фармацевтичної компанії Орісіл-Фарм здійснили справжній прорив в ентеросорбції: розробили дієвий і водночас турботливий лікарський засіб сорбент Атоксіл.

Цей продукт Orisil-Pharm має широкий спектр застосування в лікувальній практиці так як  виводить не лише харчові токсини з організму, а й патогенні мікроби, білкові алергени й продукти порушення метаболізму. Також Атоксіл має виражену протимікробну дію, саме тому він має ефективну дію у комплексному лікуванні гострих діарей.

- Атоксіл – сорбент нового покоління, , володіє потужною інноваційною сорбуючою дією. Він ефективний та дієвий  лікарський препарат для очищення організму від токсичних речовин - зазначає Наталія Кіщак, маркетинг-директор компанії Орисил Фарм.

В Орісіл Фарм підкреслюють, що максимальна сорбція на Атоксілі — 15 хвилин, що в 10 разів швидше порівняно з сорбентами попереднього покоління.

Атоксіл

- Атоксіл -  це надійний помічник у комплексному лікуванні як при легких розладах, так і при важких інтоксикаціях. Він виводить  саму  причину  виникнення кишкових інфекцій та діареї — хвороботворні мікроби, та грибки, зберігаючи та відновлюючи при цьому корисну здорову мікрофлору кишечника, - розповідає генеральний директор Орісіл Фарм Максим Кіщак.

Керівник компанії Максим Кіщак розкриває  дію Атоксилу:

- Звичайні сорбенти виводять усі молекули, які вміщуються в порах. Атоксіл, завдяки своєму електростатичному потенціалу, діє як розумний сорбент. Він вибірково притягується до патогенних мікробів та їхніх токсинів, виводячи алергени білкової природи, ацетон, гістамін, білірубін, холестерин та інше. І завдяки відсутності пор на своїй поверхні Атоксіл не сорбує маленькі молекули, такі як мінерали, вітаміни й мікроелементи. Отже, виводячи зайве, він  мінімалізує виведення  корисного.

Ентеросорбент Атоксіл

Препарат Атоксіл має широкий спектр дії та є мабуть у кожній сімейній аптечці. Цей дієвий  сорбент допомогає при алергіях та дерматологічних захворюваннях; діареї та кишкових розладах; харчових та алкогольних отруєннях; дисбактеріозах; у комплексному лікуванні хронічних захворюваннях печінки і при гепатиті; гострих кишкових інфекціях. Атоксіл ефективний у разі опіків та виникнення ран: завдяки потужному сорбційному потенціалу й протимікробній дії препарат очищує та підсушує рану. Атоксіл захистить від бактеріального ураження, гнійних ускладнень і прискорить загоєння пошкодження шкіри.

В Орісіл Фарм пишаються, що Атоксіл -є дієвим сорбентом, як для дорослих, так і для дітей віком від року. Також у компанії повідомляють, що Атоксіл ефективно використовують й у ветеринарній практиці.

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Не делайте так: 10 способов разрушить отношения

Если человек вынужден постоянно притворяться, то долго в таких отношениях протянуть сложно
Подробнее »»

Хочу отдохнуть: 10 правил идеального отпуска

Немного экстрима не помешает, если жизнь человека слишком монотонна и начинает развиваться апатия ко всему
Подробнее »»

Нарушение менструального цикла – причина бить тревогу

Чтобы в будущем не страдать от проблем с циклом, нужно уже сегодня заняться их профилактикой
Подробнее »»

Валерьянка или пустырник: что лучше? Как правильно пить валерьянку и пустырник?

Кто-то считает, что гомеопатические и лекарственные препараты можно применять по собственному усмотрению, так как они натуральные и не способны нанести вреда здоровью.
Подробнее »»

Почему мальчики дерутся: ответ детского психолога

Сабина Ламанна пояснила, как бороться с детской агрессией
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua