05.06 - 11:29

Санофі в Україні підтримала проект «Як ти дорослішаєш»


 

Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, долучилася до проведення кампанії для підлітків під назвою «Як ти дорослішаєш». Ідея проекту полягає у відвертому діалозі з молодими дівчатам, щоб допомогти їм з легкістю пройти період дорослішання та зрозуміти зміни, які відбуваються з їхнім тілом.

Юнацтво – це один із найкращих періодів у житті людини. Він сповнений радістю, веселощами та захопленнями. Але цей час також характеризується різними проблемами. Зокрема, інформація, яку отримують молоді люди у період статевого дозрівання часто є неповною та упередженою через табу у суспільстві. Освітня програма «Як ти дорослішаєш», партнером якої виступив також бренд Но-Шпа® компанії Санофі, покликана допомогти молодим дівчатам з легкістю пройти період дорослішання та зрозуміти зміни, які відбуваються з їхнім тілом.

Протягом 4 місяців у 5 містах України (Києві, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Житомирі) відбулося 200 лекцій для дівчат віком від 12 до 15 років. Понад 21 000 підлітків здобули нові знання про здоров’я, правильне харчування, менструальний цикл та лікарські засоби, які можна приймати, якщо дівчина переживає сильні менструальні болі. Кожна лекція включала корисну інформацію та поради від педіатрів, гінекологів та психологів. Так дівчата дізналися, що для особистої гігієни потрібно використовувати якісні та екологічні засоби, а здорове харчування також визначає стан тіла молодої жінки, зокрема, комфортний перебіг менструацій та стан шкіри юної леді. У невимушеному форматі підлітки цікавилися у психологів, як говорити з рідними про менструацію та чому їхній вік супроводжується емоційними спалахами й перепадам настрою. Для фіксації особистих спостережень за тілом та станом здоров’я дівчата отримали спеціальний щоденник, який допоможе узагальнити відповіді на запитання, які їх хвилюють.

Тетяна Юдіна, дитячий гінеколог Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України: «10-15 % жінок  живуть із менструальним болем, який суттєво знижує працездатність та активність. Але дуже мало українських дівчат приходять із цією проблемою до гінеколога. Найчастіше в українських батьків немає усвідомлення, що вести доньку до лікаря, який займається жіночим здоров’ям, потрібно у початковій школі, а не у 16 років. Дуже важливо розповідати пацієнткам про безпечні для здоров’я способи знеболення, і важливо це робити починаючи із юнацького віку. Мене особисто позитивно вражають інформаційні кампанії на тему інформування підлітків про їхнє здоров’я та статеве дозрівання, які набувають популярності у США та країнах Європи. Приємно, що в Україні також почався відвертий діалог на делікатні теми, які раніше ігнорувалися у нашому суспільстві».

Ключевые слова:
Читайте также:

Выбираем верхнюю теплую одежду. Что лучше: пальто или куртка?

Нередко приходится сталкиваться с выбором: что купить - пальто или куртку? С приходом холодной поры верхняя одежда востребована в магазинах, модных бутиках.
Подробнее »»

Развенчаны популярные мифы о глистах

В интернете можно найти много информации о паразитарных болезнях. Однако не все, что мы узнаем, – правда
Подробнее »»

Церебральный сортинг - утопия или шаг к прогрессу?

Признайтесь, многие из нас во время обучения в школе мечтали о том, чтобы изучать только те предметы, к «которым лежит душа».
Подробнее »»

Межреберная невралгия: как определить заболевание, которое часто путают с инфарктом

Обычно такая боль сосредотачивается в плечах и распространяется в стенки грудной клетки и верхнюю часть туловища.
Подробнее »»

Вросший ноготь: причины, симптомы, лечение

В наше время многие люди страдают от такого недуга, как вросший ноготь. Но нужно не страдать, а определить причины его появления и ликвидировать, желательно навсегда.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua