13.07 - 09:09

Три методи очищення організму від токсинів


 

Які засоби можуть справді допомогти?

Ранок з лимоном
Тільки-тільки прокинувшись, випийте склянку теплої води з лимоном. Це забезпечить ваш організм калієм, кальцієм, магнієм і вітаміном С. Протягом ночі організм зневоднюється, що викликає уповільнення обмінних процесів. Випивши склянку води, ви запустите метаболізм з новою силою. До того ж лимон - потужний антиоксидант, він захищає організм від вільних радикалів і зміцнює імунну систему.

Займайтеся йогою
Не варто ставати в йозі профі, але одну корисну вправу з йоги все ж варто виконувати регулярно. Це - «скручування»: в положенні сидячи розгорніть корпус в одну сторону якомога більше, затримайтеся в цій позі на 5-10 секунд, потім зробіть скручування в іншу сторону. Під час виконання вправи дихайте рівно і глибоко.
 
Скручування стимулює травлення, розслабляє м'язи і діафрагму, дозволяючи травній системі працювати ефективніше.

Більше брокколі
Брокколі - безцінний продукт, особливо для тих, чий організм страждає від впливу токсинів. Брокколі, як і інші види капусти, багата антиоксидантами. Дослідження показало, що жінки, в раціоні яких було багато брокколі або інших овочів з сімейства хрестоцвітних, менше страждали від усіляких запальних процесів.

Брокколі хороша також для профілактики серцевих захворювань, цукрового діабету та дефіциту заліза в організмі.ъ\

zdorovia.com.ua

Ключевые слова:
Читайте также:

7 признаков по-настоящему шикарной женщины

Это та, с кем любой мужчина чувствует себя королём. Перед ней пасуют соперницы, ей подражают (вопреки желаниям) подруги.
Подробнее »»

Какие мужские секреты раскроет размер обуви

Ученые по всему миру не раз пытались установить взаимосвязь: как размер той или иной части тела влияет на личность и поведение человека.
Подробнее »»

Назван витамин, защищающий зрение диабетиков

Последние исследования ученых.
Подробнее »»

Как знакам зодиака противостоять ретро-Меркурию

Ретроградный Меркурий пытается сломить нас уже больше недели. Но если сейчас он только входит во вкус, то на недельке-другой устроит настоящий апокалипсис в жизни каждого.
Подробнее »»

По каким признакам можно вычислить психопата

По статистике, психопатическое расстройство личности встречается у двух процентов людей. Это очень много. Например, шизофрения диагностируется в два раза реже. Как понять, что перед вами психопат.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...