07.04 - 15:14

Паркінсонія: ранні ознаки, які необхідно враховувати


 

Паркінсонія: ранні ознаки, які необхідно враховувати

Хвороба Паркінсона - це прогресуюче нейродегенеративне захворювання, яке впливає на рух та різноманітні аспекти життя пацієнтів. Хоча основні симптоми, такі як тремор, м'язова жорсткість та повільність рухів, добре відомі, недавні дослідження показують, що існують "непомітні" або маловизначені ознаки, які можуть вказувати на початкові стадії хвороби. Раннє виявлення цих ознак може допомогти у вчасному постановці діагнозу та початковому лікуванні.

Одним із таких ознак є зміни у запахах. Люди з хворобою Паркінсона можуть помічати, що їм важче розрізняти або розпізнавати певні запахи. Це може бути пов'язано з ураженням нейронів, які контролюють осяжність та запахи, що може відбуватися задовго до виникнення інших відомих симптомів хвороби.

Деякі пацієнти помічають зміни в голосі та мові ще до того, як вони помітять будь-які проблеми з рухом. Це може включати плавні зміни в голосі, нерівномірність у ритмі мови або навіть невелику монотонність. Ці зміни можуть бути результатом впливу хвороби на нервову систему, включаючи ті частини мозку, що контролюють мовлення та голос.

Порушення сну також можуть бути першими сигналами хвороби Паркінсона. Багато пацієнтів помічають, що вони стають менш рухливими під час сну або що вони можуть почувати непокоєм під час ночі. Це може бути пов'язано зі змінами у рівнях хімічних речовин у мозку, таких як допамін, які відповідають за регулювання рухів.

Однією з науково підтверджених "непомітних" ознак хвороби Паркінсона є зміни у кишечнику. Дослідження показали, що у пацієнтів з хворобою Паркінсона можуть відбуватися зміни у мікробіоті кишечника, що може бути пов'язано з впливом хвороби на нервову систему.

Нарешті, погіршення пам'яті та інших когнітивних функцій може також бути раннім ознакою хвороби Паркінсона. Пацієнти можуть помічати, що їм важче концентруватися, або вони можуть втрачати пам'ять про речі, які раніше запам'ятовували легше. Це може бути наслідком ураження частин мозку, що відповідають за пам'ять та інші когнітивні функції.

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Чому зелений чай - корисний напій: Огляд корисних властивостей

Зелений чай відомий своїми безліччю корисних властивостей, які зробили його популярним напоєм у всьому світі
Подробнее »»

Четыре лучших продукта с пищевыми волокнами для здоровой жизни

Пищевые волокна являются важной составляющей сбалансированного питания, поскольку они способствуют здоровью желудочно-кишечного тракта и общему самочувствию
Подробнее »»

Военный стиль в вашем гардеробе: обувь от «М-Да»

В современном мире военный стиль не только сохраняет свою популярность, но становится важным элементом модного гардероба
Подробнее »»

Military style in your wardrobe: shoes from "M-Tak"

In the modern world, military style not only retains its popularity, but also becomes an important element of a fashionable wardrobe
Подробнее »»

Military-Style in Ihrer Garderobe: Schuhe von „M-Tak“

In der modernen Welt erfreut sich der Militärstil nicht nur großer Beliebtheit, sondern wird auch zu einem wichtigen Element einer modischen Garderobe
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua