18.02 - 08:11

Як темний шоколад впливає на тиск: кардіологи виявили незвичайний зв'язок


 

Як темний шоколад впливає на тиск: кардіологи виявили незвичайний зв'язок

Шоколад - це не лише смачна розвага, але й корисний продукт для здоров'я серця, як показують дослідження, проведені кардіологами. Особливо це стосується темного шоколаду, який містить велику кількість какао-бобів.

Згідно з дослідженнями, опублікованими у журналі "Журнал асоціації американських кардіологів", споживання темного шоколаду може допомогти знизити артеріальний тиск. Учені з'ясували, що флавоноїди, які містяться в какао, можуть розширювати судини, що в свою чергу сприяє зниженню тиску.

Дослідження, проведені на базі клініки Медічна школа у Ганновері, показали, що люди, які споживають приблизно 20 грамів темного шоколаду щодня, мають значно менший ризик розвитку гіпертонії. Вчені рекомендують включати темний шоколад у раціон харчування для збереження здоров'я серця.

Однак, варто пам'ятати, що вживання шоколаду має бути помірним, оскільки велика кількість цукру та жиру може негативно впливати на здоров'я. Для отримання максимальної користі рекомендується вибирати шоколад з високим вмістом какао (більше 70%).

Крім того, слід зазначити, що вплив шоколаду на тиск може варіюватися в залежності від індивідуальних особливостей організму. Тому рекомендується звертатися до лікаря перед тим, як включити темний шоколад у свій щоденний раціон харчування.

Узагальнюючи, дослідження підтверджує, що темний шоколад може мати позитивний вплив на артеріальний тиск, що робить його корисним продуктом для здоров'я серця. Однак слід пам'ятати про помірність у вживанні та консультуватися з лікарем перед внесенням змін у раціон харчування.

Ключевые слова:
Читайте также:

Чому зелений чай - корисний напій: Огляд корисних властивостей

Зелений чай відомий своїми безліччю корисних властивостей, які зробили його популярним напоєм у всьому світі
Подробнее »»

Четыре лучших продукта с пищевыми волокнами для здоровой жизни

Пищевые волокна являются важной составляющей сбалансированного питания, поскольку они способствуют здоровью желудочно-кишечного тракта и общему самочувствию
Подробнее »»

Военный стиль в вашем гардеробе: обувь от «М-Да»

В современном мире военный стиль не только сохраняет свою популярность, но становится важным элементом модного гардероба
Подробнее »»

Military style in your wardrobe: shoes from "M-Tak"

In the modern world, military style not only retains its popularity, but also becomes an important element of a fashionable wardrobe
Подробнее »»

Military-Style in Ihrer Garderobe: Schuhe von „M-Tak“

In der modernen Welt erfreut sich der Militärstil nicht nur großer Beliebtheit, sondern wird auch zu einem wichtigen Element einer modischen Garderobe
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua