05.12 - 09:44

Як швидко видалити сліди косметики з коміра куртки: ефективний лайфхак на зиму


 

Як швидко видалити сліди косметики з коміра куртки: ефективний лайфхак на зиму

Багато жінок стикаються з досить неприємною проблемою – слідами косметики на комірах своїх улюблених курток та пальт. Особливо актуальною ця проблема стає взимку, коли у тренді світлі кольори, на яких будь-які плями стають помітнішими. Вирішити цю неприємність можна швидко та легко, використовуючи доступні засоби.

Перше, що слід зробити, це визначити тип тканини коміра куртки. Кожен матеріал може вимагати свого підходу, і використання неправильного засобу може пошкодити тканину. За допомогою цього визначення ви зможете обрати найефективніший метод видалення слідів.

Для курток зі штучних матеріалів чи замші рекомендується використовувати спеціальні засоби для чищення. Застосовуйте їх обережно, слідкуючи за інструкціями виробника. Деякі засоби мають властивість швидко розчинятися, тому важливо діяти оперативно.

Але є і універсальний метод, щоб ваш верхній одяг знову міг вас радувати своїм бездоганним виглядом. Вам знадобиться всього лише кілька простих інгредієнтів: міцелярна вода та ватяні диски. Цей спосіб не тільки ефективний, але й економічний, оскільки засіб для зняття макіяжу має майже кожна любителька косметики.

Процес видалення слідів косметики надзвичайно простий. Просто змочіть ватяний диск у міцелярній воді, накладіть його на пляму на кілька секунд, невеличко протріть – і ви побачите, що неприємна пляма просто зникає.

Щоб уникнути в'їдання бруду, рекомендується повторювати цю процедуру через кожен день. Однак важливо не переборщити з міцелярною водою, щоб уникнути залишків та розводів на тканині вашого верхнього одягу.

Завдяки цьому простому лайфхаку, ви зможете швидко та без особливих витрат часу та грошей усунути неприємні сліди косметики і продовжити насолоджуватися бездоганним виглядом вашого улюбленого одягу у зимовий період.

 

Ключевые слова:
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua