01.12 - 08:50

Магія Різдва на вашому манікюрі: 7 ідей для вражаючого дизайну


 

Магія Різдва на вашому манікюрі: 7 ідей для вражаючого дизайну

Всім нам дуже хочеться відчути дух Різдва. Один із найпростіших способів - зробити манікюр. Мінімалістичний нюд чи різдвяні зірочки додадуть вашому настрою нових відчуттів.

  1. Смарагдовий витончений стиль з сніжинками

Для шанувальниць лаконічних дизайнів ідеальним рішенням буде поєднання благородного смарагдового відтінку та нюдового на нігтях. Додайте трошки блиску та малюнок сніжинок, і ваш манікюр із різдвяним настроєм готовий до вражень!

  1. Гілочки падуба як символ вічного життя

Гілки падуба з глянсовим зеленим листям та червоними ягодами стали не лише окрасою будинків, але і символом відродження та вічного життя. Намалюйте цей символ на своїх нігтях, вірячи в його захист від нечистої сили та принесення позитивної енергії.

  1. Ялинковий декор для завжди святкового настрою

Якщо цього року ялинка не попадає в ваш дім, не втрачайте настрій. Зображення зеленої ялинки на нігтях створить атмосферу святковості, особливо на пастельному тлі.

  1. Гірлянда світла на нігтях

Прагнете дива? Нюдовий лак та гірлянда на нігтях - ідеальне поєднання. Використовуйте люмінесцентний лак для ліхтариків, які сяють у темряві. Результат вас вражає своєю оригінальністю та яскравістю.

  1. "Французький" манікюр з індивідуальним штрихом

Для поціновувачів класичного французького манікюру пропонуємо експеримент: додайте крихітний бантик, новорічну шапку чи гілку падуба. Ці елементи можна розташувати в стандартній формі півмісяця, додаючи несподівані шарми.

  1. Різдвяний мікс для виразності

Якщо важко обрати колір чи малюнок, спробуйте мікс різних елементів та кольорів на нігтях, які гармонійно поєднуються між собою.

  1. Манікюр із цукерками

Якщо ви полюбляєте темний лак на нігтях, цукерки у вигляді  новорічних тростин стануть вам у нагоді. Вони мають бути розміщені дзеркально одна проти одної, щоб утворювати форму серця.

Будьте сміливі та творчі - це безсумнівно залишить вас враженими від власного стильного дизайну.

Ключевые слова:
Читайте также:

Чому зелений чай - корисний напій: Огляд корисних властивостей

Зелений чай відомий своїми безліччю корисних властивостей, які зробили його популярним напоєм у всьому світі
Подробнее »»

Четыре лучших продукта с пищевыми волокнами для здоровой жизни

Пищевые волокна являются важной составляющей сбалансированного питания, поскольку они способствуют здоровью желудочно-кишечного тракта и общему самочувствию
Подробнее »»

Военный стиль в вашем гардеробе: обувь от «М-Да»

В современном мире военный стиль не только сохраняет свою популярность, но становится важным элементом модного гардероба
Подробнее »»

Military style in your wardrobe: shoes from "M-Tak"

In the modern world, military style not only retains its popularity, but also becomes an important element of a fashionable wardrobe
Подробнее »»

Military-Style in Ihrer Garderobe: Schuhe von „M-Tak“

In der modernen Welt erfreut sich der Militärstil nicht nur großer Beliebtheit, sondern wird auch zu einem wichtigen Element einer modischen Garderobe
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua