27.11 - 17:22

Механічний апельсин: помаранчевий манікюр завойовує серця у світі моди


 

Механічний апельсин: помаранчевий манікюр завойовує серця у світі моди

Однією з головних тенденцій сезону осінь-зима 2023 став помаранчевий манікюр. Це не просто звичайний відтінок помаранчу, але трошки "випалений", який гармонійно виглядає на будь-якому тоні шкіри.

На платформі TikTok розгортається справжній фурор навколо хештегу #BurntOrangeNails. Цей "випалений помаранчевий" став істинним хітом, піднявшись на вершину трендів і здобувши понад 120 мільйонів переглядів. Осінні палітри зазвичай включають теплі відтінки червоного, мальбеку, ягід та бордо. Але яскравий помаранчевий перемагає, особливо коли листя приймає цей відтінок. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає щось нове після перегляду всіх стандартних варіацій осіннього манікюру.

Дейзі Калніна, засновниця The Gel Bottle Inc, визначає мідні відтінки та "розкішний глянцевий апельсин" як найпопулярніші у цьому сезоні. Вона виокремлює новий гель-лак Ignite як особливий фаворит, який чудово відтворює колір осіннього заходу сонця. Також варто спробувати інші чудові лаки, такі як Essie's Playing Koi, Decadence від Nailberry та Dior's Vernis №849 Rouge Cinéma.

Не тільки в сфері моди, але й в гармонії з природою, помаранчевий манікюр стає вираженням індивідуальності та тепла. Його популярність зростає, а лаконічність кольору додає шарму в образі.

Індустрія манікюру в Україні не залишається осторонь від цього тренду. Салони краси запрошують своїх клієнтів спробувати цей модний стиль, пропонуючи різноманітні варіації та дизайни, щоб кожен міг знайти свій індивідуальний шлях до "механічного апельсину".

Висвітлення цього тренду в медіа та соціальних мережах свідчить про те, що помаранчевий манікюр - це не тільки модний акцент, але і вираз особистості, який вже завойовав своє місце серед найбільших трендів сезону.

Ключевые слова:
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua