03.11 - 23:01

Індивідуальні медалі для випускників


 

Індивідуальні медалі для випускників — пам’ятна нагорода

Медалі на замовлення — приємна нагорода на будь-яку подію, що пов’язана із закінченням певного життєвого періоду. Випуск із дитячого садка, старших класів школи, ліцею, святкування ювілею людини чи компанії завжди відзначають урочисто, тому такі аксесуари, як медалі, ще більше підсилять радісну атмосферу свята.

Індивідуальна медаль на випускний з іменним написом, що несе інформацію про конкретну особу — чудовий і в останні роки дуже популярний спосіб виділення у колективі, а також заохочення для досягнення більшого. Таку нагороду можна вручати й на не дуже важливу подію, медалі для конкурсів, шкільних балів, спортивних змагань теж будуть приємними та пам’ятними подарунками.

Головне — виявити увагу до переможця та відзначити його досягнення, адже інтелектуальний чи жартівливий конкурс теж вимагає неабияких розумових чи фізичних зусиль.

 

Індивідуальна медаль для випускника як вид нагородної розетки

Стильним оформленням іменної медалі є розетка із модних у 2022 році кольорів стрічок в обрамленні центру: бордового, фіолетового. Не виходять з моди золоті, срібні, червоні та жовто-блакитні кольори атласних стрічок, вони чудово пасують для ювілярів та для медалей-бейджів на корпоративні свята. Для дітей у садку краще обирати стрічки у поєднанні різних яскравих відтінків.

 

Іменні медалі випускникам — пам’ятний символ випускного

Оригінальний аксесуар зберігають батьки малюків як пам'ять про їхнє дитинство, старшокласники з гордістю показують відзнаки новим друзям, юнаки пишаються спортивними досягненнями і часто розміщають медалі на видному місці. Адже це предмети, які повертають у щасливі моменти життя, про які з теплотою та легким сумом згадують випускники.

Зробити медаль на замовлення унікальною, не схожою на інші, пропонують різні магазини в Україні, в асортименті товару і не тільки можна вибрати та купити вже готові екземпляри будь-якого кольору, а й замовити модель по своєму дизайну та зі своїм варіантом напису і зображення.

Наша компанія займається виготовленням медалей на замовлення:

• індивідуальних для випускників початкової та старшої школи;

• іменних сувенірів та дипломів для випускників садка;

• нагородних медалей для ювілярів;

• спортивних нагородних медалей;

• відзнак для батьків та вчителів;

• нагород для номінацій будь-яких конкурсів;

• сувенірних прикрас для одягу.

Ціна залежить від складності макета дизайну виробу.

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Выбираем верхнюю теплую одежду. Что лучше: пальто или куртка?

Нередко приходится сталкиваться с выбором: что купить - пальто или куртку? С приходом холодной поры верхняя одежда востребована в магазинах, модных бутиках.
Подробнее »»

Развенчаны популярные мифы о глистах

В интернете можно найти много информации о паразитарных болезнях. Однако не все, что мы узнаем, – правда
Подробнее »»

Церебральный сортинг - утопия или шаг к прогрессу?

Признайтесь, многие из нас во время обучения в школе мечтали о том, чтобы изучать только те предметы, к «которым лежит душа».
Подробнее »»

Межреберная невралгия: как определить заболевание, которое часто путают с инфарктом

Обычно такая боль сосредотачивается в плечах и распространяется в стенки грудной клетки и верхнюю часть туловища.
Подробнее »»

Вросший ноготь: причины, симптомы, лечение

В наше время многие люди страдают от такого недуга, как вросший ноготь. Но нужно не страдать, а определить причины его появления и ликвидировать, желательно навсегда.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua