28.10 - 23:14

Як прибрати мімічні зморшки


 

Поява мімічних зморшок може знизити впевненість у собі та суттєво зіпсувати настрій. Їх назва походить від тих місць на обличчі, які безпосередньо пов'язані з вираженням емоцій і тому особливо схильні до втрати натягу шкіри. Дізнайтеся, як позбутися мімічних зморшок.

Що таке мімічні зморшки?

Вони виникають внаслідок поступової втрати пружності та еластичності шкіри приблизно к 25 рокам. Тоді з'являються перші ознаки початку процесу старіння, у результаті з'являються зморшки у місцях, де лицьові м'язи особливо рухливі і активні. Тому перші зморшки зазвичай можна побачити на лобі, навколо очей чи рота. Зменшення еластичності шкіри з віком посилюється, а це означає, що тонка та чутлива шкіра у місцях, відповідальних за вираження емоцій, стає надзвичайно вразливою для появи зморшок. Настав час знайти для себе гарний магазин косметики.

Як позбутися мімічних зморшок?

Найпопулярнішим методом боротьби з такими дефектами є використання кремів проти зморшок. Ця косметика містить речовини, які борються із вільними радикалами, що викликають старіння шкіри. Хороший крем від зморшок повинен містити вітаміни А, С та Е, колаген, коензим Q10, а також каротиноїди та флавоноїди.

Однак простого використання косметики недостатньо, щоб позбутися існуючих зморшок. Її рекомендується застосовувати як доповнення до повноцінного догляду за шкірою. Саме тому варто використовувати креми та сироватки, додатково виконуючи масаж шкіри обличчя. Його потрібно здійснювати знизу вгору, щоб уповільнити втрату еластичності та уникнути обвисання шкіри.

Відмінний спосіб надати тонусу шкірі обличчя - це вправи. Так звана йога для обличчя – відмінний метод схуднення та підвищення еластичності шкіри, він призведе до зменшення кількості зморшок.

Чи можете ви запобігти появі зморшок?

Найкращий метод боротьби зі зморшками — це їхня профілактика. Догляд за шкірою, дієта та стимулятори дуже впливають на стан шкіри. Тому варто звернути увагу на дієту та подбати про те, щоб до неї входила велика кількість овочів та фруктів. Вам потрібна професійна косметика для обличчя, завдяки яким шкіра обличчя зможе отримувати необхідне харчування ззовні. Також буде корисно відмовитися від цигарок та значно знизити споживання алкоголю.

7dfb72781349f7133522a006795ee258.jpg
Не варто боятися відвідування дерматолога, косметолога чи навіть пластичного хірурга. Регулярні неінвазивні процедури допоможуть зберегти шкіру в хорошому стані, тому перші ознаки старіння з'являться набагато пізніше. Маски, масаж обличчя або процедури з використанням безпечних кислот – чудовий спосіб уповільнити появу зморшок. Їх можуть проводити навідь люди молодого віку.

Однак для усунення дуже глибоких зморшок будуть потрібні більш інвазивні методи омолодження шкіри. До них відносяться процедури з використанням фракційного лазера, гіалуронової кислоти або ботоксу, а також мезотерапія та термоліфтинг. Таке втручання у стан шкіри потребує великого досвіду та знань, тому проводити його слід у клініці з високою репутацією. Використовувати інвазивні методи, це персональний вибір, оскільки він пов'язаний із високими ризиками хоч і пропонує швидкий ефект.

Ключевые слова:
Читайте также:

Выбираем верхнюю теплую одежду. Что лучше: пальто или куртка?

Нередко приходится сталкиваться с выбором: что купить - пальто или куртку? С приходом холодной поры верхняя одежда востребована в магазинах, модных бутиках.
Подробнее »»

Развенчаны популярные мифы о глистах

В интернете можно найти много информации о паразитарных болезнях. Однако не все, что мы узнаем, – правда
Подробнее »»

Церебральный сортинг - утопия или шаг к прогрессу?

Признайтесь, многие из нас во время обучения в школе мечтали о том, чтобы изучать только те предметы, к «которым лежит душа».
Подробнее »»

Межреберная невралгия: как определить заболевание, которое часто путают с инфарктом

Обычно такая боль сосредотачивается в плечах и распространяется в стенки грудной клетки и верхнюю часть туловища.
Подробнее »»

Вросший ноготь: причины, симптомы, лечение

В наше время многие люди страдают от такого недуга, как вросший ноготь. Но нужно не страдать, а определить причины его появления и ликвидировать, желательно навсегда.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua