15.10 - 08:36

Що відбудеться з тілом, якщо їсти банани щодня


 

Банани – один з найулюбленіших фруктів серед дорослих і дітей. Їх вирощують у 107 країнах. Це четвертий за продажем продукт на планеті. Тож потрібно знати більше про склад і живильні властивості бананів. Чи можна їх їсти щодня, та чому вони такі корисні – розбирався cosmo.com.ua.

1. Феноменальна витривалість. Протягом десятиліть спортсмени та їх тренери вірили, що саме вуглеводи допомагають отримати заряд енергії і витримувати високе фізичне навантаження. Найкраще серед вуглеводів засвоюється цукор, тож його додають до спортивних напоїв. Але вчені Аппалачського державного університету в Каннаполісі задумалися, чи можна замінити шкідливий цукор більш корисною альтернативою. Провівши експеримент, вони помітили, що велосипедисти почуваються набагато краще, коли з’їдають по половинці банану кожні 30 хв. після тренування.

2. Джерело гарного настрою. Так, улюблений жовтий плід впливає на наше відчуття щастя. Адже банани містять амінокислоти триптофану, яку наше тіло перетворює у серотонін – гормон, який покращує настрій. 

3. Підтримка кров’яного тиску. Багато хто досі вірить, що за пониження кров’яного тиску відповідає виключно натрій. Насправді потрібно зберігати баланс натрію та калію. За дослідженнями науковців, менше 2% дорослих отримують рекомендовану дозу калію щодня. Зауважмо, що в середньому один банан містить близько 450 мг калію. А це вже майже та доза, яку тобі варто отримувати протягом дня.

4. Нормалізація роботи ШКТ. Для людей із розладами травлення досі є популярною дієта на основі бананів, рису, тостів та яблучного пюре. Адже банани легко засвоюються, а також заміняють у нашому організмі життєво важливі електроліти, які втрачаються під час харчового отруєння. До того ж клітковина, яка входить до складу бананів, сприяє збалансованій роботі кишківника. 

cosmo.com.ua 
Ключевые слова:
Читайте также:

Осетинские пироги: лучший рецепт

С давних времен известны традиционные осетинские пироги. Такие пироги делаются с самыми разнообразными начинками.
Подробнее »»

Как жарить арахис? Жарка орехов на сковороде и в духовке

Арахис любим во многих странах мира, и каждая из них имеет свои секреты и рецепты его приготовления.
Подробнее »»

Как приготовить утиные окорочка в духовке

Запеченные в духовке утиные окорочка – это потрясающее, вкусное, сочное и очень сытное блюдо, приготовление которого не займет много времени.
Подробнее »»

Как быстро отрезветь в домашних условиях? Эффективные способы и рецепты

Иногда в жизни случаются такие ситуации, когда надо протрезветь за короткий промежуток времени.
Подробнее »»

Сколько калорий в какао порошке? Калорийность какао с молоком.

Для большинства из нас вкус какао – это вкус детства. Волшебный напиток чудесным образом поднимает настроение и заставляет почувствовать себя чуточку счастливее.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua