18.06 - 14:14

Напої, що допоможуть зняти тривожність


 

Напої, що допоможуть зняти тривожність

Знайти спосіб зняти тривожність може бути завданням не таким вже й простим у сучасному світі. З течією часу все більше людей шукають альтернативні методи, щоб знайти спокій і врегулювати свої емоції. Одним з таких способів є вживання певних напоїв, які мають здатність заспокоювати і розслабляти.

Чай з ромашки відомий своїми властивостями заспокоювати нервову систему. Ромашка містить різні фітонутрієнти, такі як апігенін, які мають тенденцію зменшувати рівень стресу та тривожності у людини. Популярні варіації цього напою включають каміллу, яка має більш поміркований ефект, та нічний чай з ромашки, який сприяє кращому сну.

Теплий молоко з медом також може бути чудовим засобом для зняття тривожності. Молоко містить триптофан, амінокислоту, яка впливає на вироблення серотоніну, гормону щастя. Додавання меду до молока може підсилити цей ефект, оскільки мед містить глюкозу, яка допомагає передати триптофан у мозок.

Одним з найпопулярніших напоїв для зняття тривожності є зелений чай. Зелений чай містить л-теанін, амінокислоту, яка може підвищити рівень гамма-амінобутанової кислоти (ГАМК) у мозку. Це може призвести до зниження рівня стресу та тривожності, а також покращити настрій.

Сок з вишні також може бути корисним напоєм для заспокоєння. Вишні містять мелатонін, гормон, який регулює цикл сну та бодрощів. Пити сік з вишні перед сном може допомогти заснути та покращити якість сну.

Нарешті, варто згадати про каву. Хоча кава відома своїм збудливим ефектом через кафеїн, невелика кількість цього напою може виявитися корисною для зниження тривожності. Кава містить антиоксиданти, які можуть захищати мозок від стресу, а також підвищувати вироблення допаміну та серотоніну, що може підвищити настрій.

Ключевые слова:
Читайте также:

Небезпечні складові шампуню: як вони спричиняють випадіння волосся

Сучасний ритм життя та стресові ситуації вимагають від нас постійного догляду за власним здоров'ям і красою
Подробнее »»

Czy można używać szminki jako różu: eksperci ostrzegają przed skutkami ubocznymi

Szminka służy nie tylko do nakładania koloru na usta, ale czasami jest również używana jako sposób na nadanie twarzy świeżego wyglądu.
Подробнее »»

Опасные составляющие шампуня: как они вызывают выпадение волос

Современный ритм жизни и стрессовые ситуации требуют от нас постоянного ухода за собственным здоровьем и красотой
Подробнее »»

Чи можна використовувати помаду як рум'яна: експерти попередили про побічні ефекти

Помада - це не тільки засіб для нанесення кольору на губи, але і іноді використовується як засіб для надання обличчю свіжого вигляду.
Подробнее »»

Niebezpieczne składniki szamponów: jak powodują wypadanie włosów

Współczesny rytm życia i stresujące sytuacje wymagają od nas ciągłego dbania o własne zdrowie i urodę
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua