27.05 - 14:50

Збільшення ризику раку легень при переході від сигарет до вейпів: нові дослідження


 

Збільшення ризику раку легень при переході від сигарет до вейпів: нові дослідження

У центрі уваги науковців у всьому світі в останні роки знаходиться питання впливу вейпінгу на здоров'я. Дослідження, проведені в цьому напрямку, надають все більше доказів того, що вживання електронних сигарет може нести серйозні ризики для організму. Недавнє дослідження, опубліковане в журналі "Довідник раку", виявило зв'язок між переходом від традиційного куріння сигарет до вейпінгу та збільшенням ризику розвитку раку легень.

Згідно з результатами дослідження, особи, які перейшли від сигарет до вейпів, мають значно вищий ризик зарахування до групи осіб з підвищеним ризиком раку легень. Цей факт може бути пояснений тим, що багато з речовин, які містяться в електронних сигаретах, також є канцерогенами, а деякі додаткові компоненти, які відсутні в традиційних сигаретах, можуть збільшувати шкідливість продукту.

Значення цього дослідження полягає в тому, що воно підкреслює необхідність обережного ставлення до вживання електронних сигарет, особливо серед тих, хто раніше курив традиційні сигарети. Деякі особи можуть переходити до вейпінгу у спробі зменшити шкідливість куріння, проте насправді ризик може лише збільшитися.

Незважаючи на те, що вейпінг порівнюють з менш шкідливим видом куріння, дослідження також підкреслює необхідність подальших наукових досліджень з цієї теми. Хоча електронні сигарети можуть бути менш токсичними, ніж традиційні сигарети, їхній вплив на здоров'я все ще потребує детального вивчення.

Урядам та організаціям з охорони здоров'я також слід удосконалити правову базу щодо регулювання виробництва та продажу електронних сигарет, зокрема з метою захисту відповідних груп населення, таких як підлітки, від неправильного вживання цих продуктів.

В цілому, нові дослідження наголошують на тому, що вейпінг може нести серйозні ризики для здоров'я, зокрема збільшенням ризику раку легень. Для попередження негативних наслідків необхідно продовжувати наукові дослідження та вдосконалювати механізми регулювання вживання електронних сигарет.

Ключевые слова:
Читайте также:

Is it possible to use lipstick as blush: experts have warned about side effects

Lipstick is not only a means of applying color to the lips, but is also sometimes used as a means of giving the face a fresh look. However, can lipstick be used as blush
Подробнее »»

Ist es möglich, Lippenstift als Rouge zu verwenden: Experten warnen vor Nebenwirkungen

Lippenstift ist nicht nur ein Mittel zum Auftragen von Farbe auf die Lippen, sondern wird manchmal auch dazu verwendet, dem Gesicht ein frisches Aussehen zu verleihen.
Подробнее »»

Небезпечні складові шампуню: як вони спричиняють випадіння волосся

Сучасний ритм життя та стресові ситуації вимагають від нас постійного догляду за власним здоров'ям і красою
Подробнее »»

Czy można używać szminki jako różu: eksperci ostrzegają przed skutkami ubocznymi

Szminka służy nie tylko do nakładania koloru na usta, ale czasami jest również używana jako sposób na nadanie twarzy świeżego wyglądu.
Подробнее »»

Опасные составляющие шампуня: как они вызывают выпадение волос

Современный ритм жизни и стрессовые ситуации требуют от нас постоянного ухода за собственным здоровьем и красотой
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua