17.05 - 08:12

Нові відкриття у медицині: Основні ознаки появи зубів мудрості


 

Нові відкриття у медицині: Основні ознаки появи зубів мудрості

Стоматологія завжди залишається однією з найбільш цікавих галузей медицини, особливо коли йдеться про виникнення зубів мудрості. Ці зуби, відомі також як треті моляри, зазвичай починають прориватися в яснах у віці від 17 до 25 років. Хоча для багатьох цей процес проходить безболісно, але для інших він може стати джерелом значного дискомфорту та ускладнень.

Першим і, можливо, найбільш очевидним симптомом початку росту зубів мудрості є біль або дискомфорт в області мудрість, де зуби знаходяться. Це може бути пов'язано з тиском, який виникає від проривання зубів через ясна. Часто це супроводжується набряком тканин навколо ясен, що може призвести до подразнення та болю.

Другим показником може бути відчуття давлення або тиску в області челюсті. Оскільки зуби мудрості ростуть у задній частині ротової порожнини, вони можуть створювати неприємні відчуття, особливо при ковтанні або розмові. Це може бути викликано зміною в положенні інших зубів або давленням на нервові закінчення в цій області.

По третє, ускладнення, пов'язані з виникненням зубів мудрості, можуть включати запалення ясен, відоме як перікороніт. Це стан, при якому частково прорваний зуб мудрості затримує частину ясен, що призводить до нагромадження бактерій та подальшого запалення.

Крім того, з'явлення зубів мудрості може призвести до розвитку карієсу та інших захворювань порожнини рота. Завдяки їхньому розташуванню у важкодоступних місцях, чистка цих зубів може бути складною, що створює середовище для розвитку бактерій та карієсу.

У деяких випадках може знадобитися хірургічне видалення зубів мудрості для запобігання подальших ускладнень. Хоча не всі зуби мудрості потребують видалення, процедура може бути рекомендована у випадках, коли зуби проростають неправильно, створюючи проблеми з прикусом чи пошкоджуючи навколишні зуби.

Ключевые слова:
Читайте также:

Ist es möglich, Lippenstift als Rouge zu verwenden: Experten warnen vor Nebenwirkungen

Lippenstift ist nicht nur ein Mittel zum Auftragen von Farbe auf die Lippen, sondern wird manchmal auch dazu verwendet, dem Gesicht ein frisches Aussehen zu verleihen.
Подробнее »»

Небезпечні складові шампуню: як вони спричиняють випадіння волосся

Сучасний ритм життя та стресові ситуації вимагають від нас постійного догляду за власним здоров'ям і красою
Подробнее »»

Czy można używać szminki jako różu: eksperci ostrzegają przed skutkami ubocznymi

Szminka służy nie tylko do nakładania koloru na usta, ale czasami jest również używana jako sposób na nadanie twarzy świeżego wyglądu.
Подробнее »»

Опасные составляющие шампуня: как они вызывают выпадение волос

Современный ритм жизни и стрессовые ситуации требуют от нас постоянного ухода за собственным здоровьем и красотой
Подробнее »»

Чи можна використовувати помаду як рум'яна: експерти попередили про побічні ефекти

Помада - це не тільки засіб для нанесення кольору на губи, але і іноді використовується як засіб для надання обличчю свіжого вигляду.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua