08.11 - 14:59

Недосипання та чутливість до болю: розкриття дослідження від Гарварду


 

Недосипання та чутливість до болю: розкриття дослідження від Гарварду

Учені з Гарварду, спільно з дослідниками зі США, Китаю та Південної Кореї, вивчаючи вплив недосипання на організм, прийшли до важливих висновків щодо його впливу на чутливість до болю. Це нове дослідження розкриває, як недосипання може викликати болі та дискомфорт, вказуючи на потенційні можливості для поліпшення лікування цього стану.

Недосипання завжди було проблемою, але його точний вплив на організм досі залишався загадковим. Це дослідження розкриває, що недосипання може загострити реакцію нервової системи на потенційні больові подразники і збільшити больові відчуття в організмі.

Існує погляд, що недосипання може викликати головний біль і ломоту в тілі протягом дня. За результатами дослідження, це може бути пов'язано з ретикулярним ядром таламуса (TRN) - частиною мозку, яка відповідає за обробку болю. Порушення сну може спричинити активність TRN, що робить організм більш чутливим до болю.

Співавтор дослідження, Шицянь Шен, анестезіолог і спеціаліст з болю Гарвардської медичної школи, розповів: "Ми пропонуємо механізм того, як порушення сну призводить до перебільшеного болю, припускаючи, що використання ендоканабіноїдної системи може розірвати порочне коло між болем і втратою сну".

Дослідження включало в себе експерименти на мишах, під час яких хронічне недосипання зробило їх більш чутливими до болю. Це відкриття вказує на важливість подальших досліджень у цій області і можливість розробки нових підходів до лікування болів, пов'язаних із недосипанням. Проблеми зі сном загострюють реакцію нервової системи на потенційні больові подразники і посилюють больові відчуття. Крім того підвищується ризик неврологічних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера.

Дані дослідження розкривають важливий механізм, який пояснює, як недосипання може впливати на чутливість до болю в організмі. Це відкриття відкриває нові можливості для подальших досліджень та розробки методів лікування, спрямованих на полегшення стану пацієнтів з недосипанням. Для тих, хто стикається з цією проблемою, це дослідження може стати кроком вперед у поліпшенні якості життя та здоров'я

Ключевые слова:
Читайте также:

Korzyści ze stosowania toniku po myciu

Stosowanie toniku po umyciu skóry jest ważnym elementem rytuału pielęgnacji skóry, który pomaga zachować jej zdrowie i urodę.
Подробнее »»

Какие продукты могут вызвать выпадение волос и как это предотвратить

В случае, когда волосы начинают выпадать, многие люди сначала ищут ответы в косметике или лечебных средствах.
Подробнее »»

What products can cause hair loss and how to prevent it

When hair starts to fall out, many people first look for answers in cosmetics or remedies. However, the role of proper nutrition in hair health is no less important.
Подробнее »»

Які продукти можуть спричиняти випадіння волосся і як цьому запобігти

У випадку, коли волосся починає випадати, багато людей спочатку шукають відповіді у косметиці або лікувальних засобах.
Подробнее »»

Składniki odżywcze dla zdrowia wątroby: jak utrzymać funkcjonalność narządu

Wątroba to jeden z najważniejszych narządów w organizmie człowieka, odpowiedzialny za wiele funkcji, m.in. oczyszczanie krwi ze szkodliwych substancji, regulację poziomu cukru i tłuszczów, produkcję żó
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua