09.10 - 05:22

Найкращі методи запобігання інфекціям сечовивідних шляхів


 

Найкращі методи запобігання інфекціям сечовивідних шляхів

Інфекції сечовивідних шляхів (ССШ) є поширеною проблемою, яка може вплинути на кожного в будь-якому віці та статі. Ці інфекції впливають на сечовий механізм організму, включаючи сечовий міхур, сечоводи та нирки. Вони можуть бути дуже болючими та навіть небезпечними, якщо не вчасно лікувати

Правильна гігієна сечовивідних шляхів

Одним із найважливіших аспектів запобігання інфекціям сечовивідних шляхів є правильна гігієна. Важливо щоденно дбати про чистоту області сечовивідних шляхів, мити її теплою водою та м'яким милом. Після відвідування туалету область слід витирати від переду до заду, щоб запобігти перенесенню бактерій від ануса до сечового каналу.

Гідратація та збалансована дієта

Здорова дієта і достатня гідратація грають важливу роль у запобіганні інфекцій сечовивідних шляхів. Пити достатню кількість води сприяє розведенню концентрованих речовин у сечі, запобігаючи утворенню каменів та зменшуючи ризик інфекцій. Збалансована дієта, багата на овочі та фрукти, підтримує імунну систему та зменшує вразливість до інфекцій.

Уникання затримки сечі

Затримка сечі може сприяти розвитку інфекцій сечовивідних шляхів. Важливо слухати своє тіло та відводити час для відвідування туалету, коли виникає потреба. Надмірне затримання сечі може створити умови для розмноження бактерій у сечовому міхурі.

Запобігання від діяльності бактерій

Уникання недбалого статевого контакту та використання бар'єрних методів контрацепції може запобігти інфекціям сечовивідних шляхів, що можуть передаватися статевим шляхом. Прийом пробіотиків також може сприяти збалансованому мікробіоту сечовивідних шляхів, запобігаючи інфекціям.

Уникання гіпертензії та діабету

Гіпертензія та діабет можуть збільшити ризик інфекцій сечовивідних шляхів. Важливо вести здоровий спосіб життя, включаючи здорову дієту та фізичну активність, щоб підтримувати нормальний рівень цукру в крові та артеріальний тиск.

Звертання до лікаря при перших симптомах

Незважаючи на всі запобіжні заходи, інфекції сечовивідних шляхів все ж можуть виникнути. При появі симптомів, таких як біль при сечопусканні, зміни в запаху чи кольорі сечі, негайно слід звертатися до лікаря для діагностики і лікування.

Загалом, дотримання простих заходів гігієни, здорового способу життя та своєчасний медичний контроль можуть допомогти уникнути інфекцій сечовивідних шляхів та підтримати оптимальне функціонування цієї системи організму

Ключевые слова:
Читайте также:

Undyed energies: why folk omens advise against dyeing hair on certain days and colors

In today's world, many women bravely experiment with changing their appearance by dyeing their hair, but is it really that simple
Подробнее »»

Как быстро удалить следы косметики из воротника куртки: эффективный лайфхак на зиму

Многие женщины сталкиваются с довольно неприятной проблемой – по следам косметики на воротниках своих любимых курток и пальто.
Подробнее »»

How to quickly remove traces of cosmetics from the collar of a jacket: an effective life hack for the winter

Many women face a rather unpleasant problem - traces of cosmetics on the collars of their favorite jackets and coats.
Подробнее »»

Як швидко видалити сліди косметики з коміра куртки: ефективний лайфхак на зиму

Багато жінок стикаються з досить неприємною проблемою – слідами косметики на комірах своїх улюблених курток та пальт.
Подробнее »»

Педіатрична служба клініки «Yuzko»: догляд та здоров'я для Ваших малюків

Клініка «Yuzko» є сучасним медичним центром, який спеціалізується на педіатрії та забезпечує високоякісний медичний догляд для дітей. Наша команда висококваліфікованих педіатрів та спеціалістів з інших медичних галузей працює над забезпеченням індивідуаль
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua