27.09 - 16:17

Рак легень у некурців: причини та ризики


 

Рак легень - одне з найпоширеніших онкологічних захворювань, і, на жаль, він може вразити не лише курців, але і некурців.

Найстрашніше в тому, що ця хвороба зазвичай розвивається без симптомів на ранніх стадіях, тож важливо зрозуміти, які чинники сприяють її появі і як її уникнути.

Отруєння радоном та інші небезпечні чинники Один із важливих факторів ризику для некурців - це отруєння радоном. Цей безбарвний та беззапаховий газ може накопичуватися в закритих приміщеннях, включаючи приватні будинки. Для курців ризик вищий, але і некурці не застраховані.

Радон може впливати на легені і стати причиною раку. Іншим фактором є контакт із азбестом, матеріалом, який колись використовувався у будівництві. У Європі азбест заборонено через його канцерогенні властивості. Проте тривале вдихання азбестових парів може підвищити ризик розвитку раку органів дихання.

До інших канцерогенних речовин відносять радіоактивні руди, нікель, кадмій, миш'як, діоксид кремнію, сполуки хрому та інші. Генетична схильність та пасивне куріння Генетична схильність грає важливу роль у ризику раку легень.

Якщо у вашої родини були випадки цієї хвороби, вам слід бути особливо обережними та регулярно проходити медичні обстеження. Дослідження також показують, що пасивне куріння, тобто вдихання тютюнового диму від інших, може підвищити ризик раку легень на близько 25%.

Тому важливо уникати довготривалого контакту із тютюновим димом навіть, якщо ви самі не курите. Заключні думки та попередження Рак легень - це серйозна хвороба, яка може вразити навіть некурців.

Щоб знизити ризик, слід уникати довготривалого контакту з канцерогенами, такими як радон і азбест, та пам'ятати про генетичну схильність. Пасивне куріння також може бути небезпечним, тому краще уникати ситуацій, де ви вдихаєте тютюновий дим.

Завжди важливо вчасно проводити медичні огляди і обговорювати будь-які питання щодо вашого здоров'я з лікарем. Виявлення раку легень на ранніх стадіях може значно полегшити лікування та покращити ймовірність одужання. Будьте обережні і дбайте про своє здоров'я!

http://neboley.com.ua/

 

Ключевые слова:
Читайте также:

What products can cause hair loss and how to prevent it

When hair starts to fall out, many people first look for answers in cosmetics or remedies. However, the role of proper nutrition in hair health is no less important.
Подробнее »»

Які продукти можуть спричиняти випадіння волосся і як цьому запобігти

У випадку, коли волосся починає випадати, багато людей спочатку шукають відповіді у косметиці або лікувальних засобах.
Подробнее »»

Składniki odżywcze dla zdrowia wątroby: jak utrzymać funkcjonalność narządu

Wątroba to jeden z najważniejszych narządów w organizmie człowieka, odpowiedzialny za wiele funkcji, m.in. oczyszczanie krwi ze szkodliwych substancji, regulację poziomu cukru i tłuszczów, produkcję żó
Подробнее »»

Nährstoffe für die Lebergesundheit: So erhalten Sie die Funktionalität des Organs

Die Leber ist eines der wichtigsten Organe im menschlichen Körper und für viele Funktionen verantwortlich, darunter die Reinigung des Blutes von Schadstoffen, die Regulierung des Zucker- und Fettspiegels und die Produktion von Galle.
Подробнее »»

Nutrients for liver health: how to maintain the functionality of the organ

The liver is one of the most important organs in the human body, responsible for many functions, including cleaning the blood of harmful substances, regulating sugar and fat levels, and producing bile.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua