24.08 - 16:31

Стоматологічні компресори: види та характеристики


 

Сучасні професіонали у своїй діяльності активно використовують стоматологічні компресори, оскільки вони потрібні для того, щоб можна було працювати на стислому повітрі. Спочатку це були топові моделі, що мають характеристики поршневої групи й дуже нагадують двигуни внутрішнього згорання. Проте згодом стало зрозуміло, що такий варіант не є досконалим, тому розробили безмасляні стоматологічні компресори, які зараз можна назвати еталоном якості. Головне – дізнатися більше про характеристики, щоб лікарю можна було простіше працювати з клієнтами.

Навіщо потрібні стоматологічні компресори?

Використовують спеціалісти стисле повітря ще з двадцятого століття. Воно необхідне, щоб можна було працювати з актуальними турбінами, які є високоспритними та функціонують при цьому виключно за наявності натиску. На прийомі у стоматолога можна тільки таким чином максимально зменшити дискомфорт пацієнта під час огляду. При цьому стоматологічні прилади дозволяють пришвидшити лікування, тому вдається виконувати значно більший обсяг роботи за один візит.

Повітря необхідне, щоб була змога подавати в пістолет воду, розкручувати ротор турбіни, прибирати слини при цьому.

Які існують стоматологічні компресори?

Популярними зараз вважаються поршневі безмасляні моделі. Вони відрізняються максимальною простотою з точки зору інженерії. Існує спеціальний вал. Він обертається завдяки електричному двигуну. Цей елемент додатково насаджений на спеціальний шатун. Йде одразу з поршнем. Коли той починає рух, то клапани можуть накачувати атмосферне повітря й завдяки цьому обладнання працює.

Види стоматологічних компресорів:

• масляний;

• безмасляний.

Переваги останнього стоматологічного компресора: не потрібно нічого заливати, оскільки олія не використовується, мінімальні вимоги до повітря, комфортне використання. Всі стоматологічні компресори можна переглянути на нашому сайті https://kmm.com.ua/shop/stomatoborud/kompresori-ta-pompi-ajax/

Чи буде шум від стоматологічного компресора?

Так, він існує. Річ в тому, що всі механічні рухи супроводжуються шумом. З ним вдається лише миритися, оскільки навіть дорогі моделі все одно його мають. Існують спеціальні санітарні норми. Завдяки цьому класичний компресор може мати не більше 80 дБ.

Відповідальні виробники знижують цей показник і випускають моделі від 60 до 65 дБ, завдяки чому звуки мінімальні. Ще можна встановити прилад на спеціальну шумопоглинальну шафу. Це допоможе зменшити параметри стоматологічного компресора ще на 15-20 дБ.

 

Ключевые слова:
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua