06.05 - 11:06

Лікар назвала поширену помилку при вживанні меду


 

Лікар назвала поширену помилку при вживанні меду

За словами лікаря дієтолога, люди роблять помилку, сприймаючи мед як здоровий замінник цукру.

Коли хтось починає їсти мед ложками, вважаючи, що приносить користь своєму організму, він робить поширену помилку.

Лікарка розповіла, що мед не може бути цукрозамінником, оскільки сам, в основному, є цукром: приблизно на 82 відсотки він складається з простих вуглеводів, глюкози, фруктози.

Крім того, мед має високий ГІ (глікемічний індекс), що означає його здатність серйозно підвищувати рівень глюкози в крові.

“Вживання меду треба обмежувати, сприймаючи його скоріше як ліки, а не як десерт. Добова норма – дві-три чайні ложки”, – поділилася рекомендацією лікар.

Щоб уповільнити зростання рівня глюкози в крові після вживання меду, дієтологиня порадила вживати його разом з білковим продуктом, наприклад, з сиром.

https://newsyou.info/

 

Ключевые слова:
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua