30.03 - 22:40

Вчені запропонували п’ять способів покращити якість сну


 

Вчені запропонували п’ять способів покращити якість сну

Насамперед слід взяти під контроль тривалість сну.

Американські вчені запропонували п’ять способів покращення якості сну. Поради вони опублікували у статті в журналі Sleep Health .

На думку фахівців, насамперед слід взяти під контроль тривалість сну, адже якщо людина спить менше п’яти годин на добу, це може негативно позначитися на серцево-судинній системі та мозковому кровообігу. Уточнюється, що недосип може навіть призвести до виникнення психічних захворювань.

При цьому вчені назвали шкідливою звичкою багатьох людей «досипати». Вставати слід із першим дзвінком будильника, спроба продовжити сон, наголосили експерти, позбавляє людину енергії, може виникнути почуття «розбитості». Щоб швидше прокинутися, вчені радять залишати на ніч відкритими штори в кімнаті — тоді людина почне прокидатися від сонячного світла.

Крім того, якість сну можуть вплинути напої. Так, усупереч поширеному міфу про корисність алкоголю перед сном, він лише погіршить сон, хоч і дозволить швидко заснути. Це з сечогінним ефектом, яким мають спиртні напої. Внаслідок цього може бути порушена фаза швидкого сну.

Навпаки, тепле молоко та трав’яний чай допоможуть людині заснути і при цьому не завдадуть шкоди. Саме на ці напої варто звернути увагу, якщо не вдається заснути протягом 15 хвилин.

За словами експертів, простим, але дієвим способом може бути відмова перед сном від перегляду телевізора та гаджетів. Синє випромінювання призводить до порушення вироблення мелатоніну, а звук шкодить здоровому сну.

Допомогти покращити сон може читання книги, проте важливо це робити поза ліжком, щоб вона не асоціювалася з безсонням.

Фахівці вважають, що сон від сьомої до восьмої години щодня допоможе вберегти людину від серцевої недостатності.

https://newsyou.info/

 

Ключевые слова:
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua