27.10 - 21:55

Простатит – як виявити його завчасно та не зіпсувати собі життя?


 

Що чоловіки знають про простатит? Мабуть тільки те, що це найвідоміша хвороба, з якою звертаються до уролога. Напевно, саме час зрозуміти, у чому особливість цієї хвороби та як вберегтися від неї?

В першу чергу треба зрозуміти, що простатитом називають запалення передміхурової залози, її ще називають простатою. Статистика невблаганна для чоловіків від двадцяти до п’ятдесяти років – хворіє кожний другий.

Н2 Як з’являється простатит? Які причини?

Якщо коротко, як з’являється ця хвороба, то вона є наслідком способу життя. Коли найчастіше виникає простатит?

• Поганий кровообіг в районі малого тазу. Це може статись через сидячий спосіб життя або роботу.

• Часті запори, що негативно впливають на роботу простати.

• Статеві інфекції. Медики рекомендують використовувати презерватив.

• Сильне переохолодження чоловічого організму.

• Зниження імунітету, що робить простату дуже чутливою до будь-яких інфекцій.

• Мала рухливість.

Також буває, що простатитом хворіють вдруге. Це частіше всього стається саме через інфекції, які передаються статевим шляхом. Тоді лікування потребується більш складне та тривале.

Н2 Яким буває простатит?

Головне, що треба розуміти: простатит буває хронічним і гострим. Під час останнього можлива поява абсцесу простати. Це означає, що для лікування буде необхідне хірургічне втручання. Такий діагноз може трапитись у тому випадку, якщо людина необережно ставиться до здоров’я та запустила свою хворобу.

Хронічний простатит теж є формою запущеної проблеми. Його неможливо повністю вилікувати і він періодично буде нагадувати про себе, постійно вимагаючи нового лікування.

Саме тому важливо при перших ознаках звернутись до спеціаліста. Наприклад, в медичному центрі Медіальт у Львові можна отримати якісну та ґрунтовну консультацію досвідченого уролога.

Н2 Ознаки для виявлення простатиту

Якщо уважно слідкувати за сигналами свого тіла, то можна вчасно запідозрити в себе хворобу, що дозволить почати лікування без затримок. На які симптоми треба звертати увагу?

1. Дискомфорт у нижній частині живота

2. Відчуття болю в процесі дефекації чи сечовипусканні.

3. Прискорення процесу еяколяції.

4. Тупий біль в районі простати

5. Зниження лібідо.

При кожному такому симптомі варто проконсультуватись з урологом у Львові. Можливо, це не простатит, а інша хвороба, тому обов’язково потрібно звернутись до спеціаліста, який може вчасно прописати необхідне лікування.

Якщо не звернути увагу на перші симптоми, то згодом може з’явитись жар, депресія, висока температура, а також гострі болі в паху. Взагалі правило здоров’я просте: відчуваєш неприємні або незвичні речі, то краще одразу сходити до лікаря.

Ключевые слова:
Читайте также:

Церебральный сортинг - утопия или шаг к прогрессу?

Признайтесь, многие из нас во время обучения в школе мечтали о том, чтобы изучать только те предметы, к «которым лежит душа».
Подробнее »»

Межреберная невралгия: как определить заболевание, которое часто путают с инфарктом

Обычно такая боль сосредотачивается в плечах и распространяется в стенки грудной клетки и верхнюю часть туловища.
Подробнее »»

Вросший ноготь: причины, симптомы, лечение

В наше время многие люди страдают от такого недуга, как вросший ноготь. Но нужно не страдать, а определить причины его появления и ликвидировать, желательно навсегда.
Подробнее »»

Ароматное растение лофант

Лофант - это растение с сильным мятным или анисовым ароматом. Цветки его бывают белого, розового, персикового, оранжевого, василькового или светло-фиолетового цвета, а листья похожи на крапивные. Чем полезно растение? Как его применять?
Подробнее »»

Зачем удалять зубы мудрости?

Зубы мудрости или на сленге стоматологов – «восьмерки», с точки зрения анатомии являются третьими молярами. Популярный вопрос на приеме у врача, нужно ли их удалять, какую опасность они представляют? Попробуем вместе разобраться со стоматологом-ортопедом
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua