15.10 - 21:15

Як зберегти здоров'я при сидячому способі життя


 

Сидячий спосіб життя - надзвичайно поширена проблема. Він призводить до розвитку ряду захворювань. Мало рухаючись, ми не спалюємо необхідну кількість калорій, які приймаємо разом із їжею. Тим більше, люди, які багато сидять, чимало їдять. Лікарі попереджають про розвиток варикозу, безпліддя, проблем із хребтом.

Як почати більше рухатися, коли не вистачає часу на тренування у залі? Відповідь на запитання відшукав cosmo.com.ua. 

Як зменшити негативний вплив сидячого способу життя? 

1. Тобі стане у пригоді проста ранкова зарядка на 5-10 хвилин, яка вже через місяць стане способом життя і обов’язковим ритуалом, без якого неможливо почати день. 

2. Протягом робочого дня інколи вставай і ходи, а коли з’явиться декілька вільних хвилин – можеш трохи поприсідати. Роби такі перерви мінімум раз на 2 години.

3. Замість того, щоб підійматися у кабінет ліфтом, користуйся сходами. Якщо проживаєш недалеко від офісу, добирайся до роботи на велосипеді або самокаті. 

Які види спорту особливо актуальні при сидячому способі життя? 

Якщо ти все ж знайшла годинку для спортзали, зверни увагу на активні види спорту, а також йогу і розтяжку. Доречними також будуть ранкові пробіжки. Якщо ти не фанат займатися із залізом у тренажерному залі, спробуй модні заняття TRX або стретчинг.

Як справлятися з болем у шиї та спині? 

1. Постійно стеж за своєю осанкою. Можеш навіть залишити регулярне нагадування на своєму телефоні «Випрями спину!». Згодом звичка сутулитись зникне.

2. Піди на масаж. І не кажи, що для цього потрібно знову ж таки знайти час. Це важливо для твого здоров’я!

3. Навчись розслаблятися. Протягом робочого дня ми часто відчуваємо стрес, і саме він найбільше впливає на утворення блоку у шийному відділі. Тому старайся контролювати свої емоції і не сердитися через дрібниці.

4. Роби розтяжку. Вона покращить твою осанку, нормалізує сон та покращить настрій. Навіть якщо здається, що після роботи неймовірно стомилася, розтяжка поверне тебе до життя. Особливо увагу радимо приділити розтяжці спини. Це корисна вправа для людей, що страждають на сколіоз.

cosmo.com.ua 
Ключевые слова:
Читайте также:

Подтверждена прямая связь между акне и депрессией

Ученые из Массачусетского университета в Амхерсте провели исследование, подтвердившее прямую связь между акне и депрессией.
Подробнее »»

У любителей этого напитка процент подкожного жира оказался меньше

Ученые выяснили, что существует связь между количеством выпитого кофе в день и уровнем подкожного жира у женщин.
Подробнее »»

Могут ли препараты интерферона помочь лечить коронавирус COVID-19?

Чтобы найти лечение от коронавируса COVID-19, противовирусный препарат ремдесивир получил большую часть внимания общественности.
Подробнее »»

Медицинские кушетки: для чего нужны и где их используют

Соблюдение постельного режима - одна из предпосылок для скорейшего выздоровления
Подробнее »»

У людей с заболеваниями печени высокая смертность от коронавируса COVID-19

Новое международное исследование обнаружило высокие показатели смертности от коронавируса COVID-19 среди людей с хроническими заболеваниями печени и циррозом печени.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...