09.09 - 13:35

Сезонна алергія: профілактика та лікування


 

Сезонною алергією називають алергічну реакцію організму на пилок рослин. Її ознаки – чхання, нежить, надмірне сльозовиділення і головний біль, деколи ще задишка і кашель. Тому важливо знати, на пилок яких рослин у вас алергічна реакція. І заздалегідь пройти профілактичний курс лікування. Фахівці радять проводити його за місяць до періоду цвітіння рослин-алергенів.

Алергія на пилок рослин: краще попередити

Відмінно для цього підійде спрей «Назафорт захист від алергії». Це універсальний засіб ефективний для будь-якого виду алергії:  на пилюку , на кліщі та інші комахи,  на пилок цвіт рослин, на шерсть тварин, на хімічні засоби.

Засіб не містить гормонів, не впливає на працездатність, концентрацію уваги, безпечний та ефективний, не має побічних дій. Для курсу профілактики достатньо однієї упаковки. «НАЗАФОРТ захист від алергії» допомагає запобігти розвитку алергічного риніту. На відміну від інших аналогічних засобів, спрей блокує головну причину алергії, а не лише знімає симптоми - свербіння, набряк слизової оболонки носа, ускладнення дихання.

Купити в Києві «Назафорт» за вигідними цінами можна за допомогою сайту apteka1.net.

Назафорт

Що радять фахівці

Якщо ви або ваші рідні страждають від алергії на пилок квітучих рослин, дотримуйтеся простих порад, які значно полегшать ваше життя.

• Головне правило – обмеження контакту з пилком. Тому постарайтеся захистити обличчя – носіть окуляри, головні убори.

• Носіть зручний одяг вільного крою з довгими рукавами. Краще надати перевагу натуральним тканинам.

• З 5 до 10 години ранку – період найвищої концентрації пилку у повітрі. Тому без потреби краще не виходити в цей час на вулицю, де цвітуть дерева чи рослини.

• Найкраще гуляти після дощу, тоді пилок осідає на землю.

• Після повернення додому прийміть душ, ретельно вимийте голову, адже пилок осідає на волосся, змініть одяг.

• Уникайте прямих сонячних променів, не зловживайте засобами, що мають сильний аромат (дезодоранти, косметичні олії).

• Якщо під час прогулянки виникла алергічна реакція, головне – не панікувати. Постарайтеся якомога швидше покинути територію, де є алергени. Якщо є можливість, промийте очі холодною водою, обережно витріть.

• Обов’язково носіть з собою протиалергічні засоби. Наприклад, спрей Назафорт, інструкцію до якого можна знайти на сайті apteka1.net.

Якщо ж алергічна реакція дуже сильна, негайно викличте швидку допомогу!

 

Ключевые слова:
Читайте также:

5 продуктов, которые помогут против лишнего жира

Все мы знаем о том, что чем меньше человек ест, тем меньше подкожного жира имеет.
Подробнее »»

Врач из Китая назвал самые вредные для здоровья позы во время сна

Некоторые позы, принимаемые людьми во время сна, могут быть очень вредными для здоровья, рассказал изданию Хуаньцю Шибао (Китай) сотрудник Пекинской реабилитационной больницы Лю Чунь
Подробнее »»

Лечение зубов под микроскопом: какие преимущества дает «оптический помощник»

Сегодня забота о зубах «вслепую» выглядит как пережиток прошлого. Качество работы стоматолога все больше определяется применением высоких технологий.
Подробнее »»

Сок на завтрак, который препятствует развитию смертельной гипертонии

Одним из самых эффективных природных средств, которые препятствуют развитию повышенного давления и смертельной гипертонии, является вишневый сок
Подробнее »»

Как работать с гаджетами без «песка в глазах» и ущерба для зрения: объясняет офтальмолог

Из-за пандемии, дистанционной занятости перед экранами устройств приходится работать, учиться, общаться, отдыхать и развлекаться. Но как уберечь глаза?
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...