18.02 - 22:12

Медики назвали смертельно небезпечні продукти


 

Американська дієтологічна асоціація щороку проводить в Бостоні міжнародну конференцію з харчування і харчових продуктів. Підсумком цього досить солідного заходу в кінці минулого року став вердикт вчених: продукти з низьким вмістом жиру можуть представляти реальну загрозу для серцево-судинної системи, оскільки при постійному вживанні такої їжі знижується еластичність судин, згортання крові і тонус самого міокарда.
Про це пише “Народна Правда” з посиланням на Med2.

Доповідачі конференції закликали лікарів рекомендувати хворим на серце пацієнтам не  знежирені продукти, а звичайну їжу з нормальним вмістом жирів.

А як же холестерин, запитаєте ви? Справа в тому, що “поганий” холестерин (ліпопротеїди низької щільності) міститься не у всіх продуктах, що багаті на жири і білки. Його багато в копченині, жирних ковбасах, маргаринах. А ось в таких продуктах, як молоко, якісне м’ясо, сири, натуральне морозиво, курячі та перепелині яйця, набагато більше “хорошого” холестерину. А він якраз і необхідний для нормальної роботи судин і серця.
Зараз всі стурбовані правильним харчуванням. Все товстіють, наполегливо сидять на дієтах, знижують калорійність харчування. Але  прибираючи з раціону жири, багато хто починає вживати  більше вуглеводів з високим глікемічним індексом (до них відносяться, наприклад, випічка, картопля, білий шліфований рис, мюслі), що теж б’є по серцю.

У представлених на конференції дослідженнях доведено, що знежирені морозиво, заправки для салатів, сметана, печиво та інші продукти насправді підвищують ризик інфаркту міокарда на 30%, особливо у чоловіків працездатного віку.

Кращим варіантом харчування, тут думки практично всіх експертів збігаються, слід вважати середземноморську дієту, яка робить акцент на споживанні “хорошого” холестерину (якісні сири, молочні продукти, пісне м’ясо), жирних кислот Омега-3 (риба, оливкова олія), овочів, багатих на клітковину і вітаміни, і корисних повільних вуглеводів – глюцидів (хліб з борошна грубого помелу, необроблений рис і, звичайно ж, паста з твердих сортів пшениці).

Нагадаємо, постійне вживання продуктів, багатих на калій, серед яких банани, риба, м’ясо птиці та молочні продукти, може зменшити ризик розвитку інсульту на 21 відсоток, а також знизити ризик серцевих захворювань.

Раніше  американські кардіологи з Лос-Анджелеса дійшли висновку, що ризик раптової зупинки серця значно зростає, якщо в організмі недостатньо кальцію. У людей з найнижчими показниками кальцію в крові ймовірність раптової зупинки міокарда значно вища, аніж у інших.

Нагадаємо також, фібриляція передсердь – одне з найпоширеніших порушень ритму серця – має різні фактори ризику, серед яких на сьогодні не останню роль відводять цукровому діабету.

narodna-pravda.ua

Ключевые слова:
Читайте также:
23.06 - 12:26

Плохой сон может провоцировать рак - врачи

Американские исследователи из медицинской школы Северо-Западного университета пришли к заключению о том, что проводить ночь в условиях освещения крайне вредно для организма, - это чревато развитием опасных последствий в виде серьезных заболеваний. Свои до
Подробнее »»

23.06 - 12:01

Археологи обнаружили останки мухи возрастом 90 млн лет

Публике пока фотографии мухи не представили.
Подробнее »»

23.06 - 10:36

Скоро может появиться эффективная вакцина от сифилиса

Над этим в настоящее время работает группа исследователей из США.
Подробнее »»

23.06 - 10:02

Медики научно объяснили любовь людей к жирной пище

Медики советуют делать выбор в пользу более здоровых вариантов.
Подробнее »»

23.06 - 08:26

Ученые нашли в океане светящихся зеленых акул

На территории США в океане Калифорнии ученые обнаружили редкий вид акул.
Подробнее »»

23.06 - 08:08

Ученые доказали пользу брака для здоровья

Женатые люди обладают более крепкими социальными связями.
Подробнее »»

23.06 - 06:33

5 проверенных способов продлить себе молодость

Рекомендациями поделились гарвардские ученые, составившие список тех способов, которые помогают выглядеть и чувствовать себя моложе.
Подробнее »»

23.06 - 06:03

Найден ключевой механизм старения

Старение клеток и тканей обусловлено окислительным стрессом.
Подробнее »»

23.06 - 04:34

Ученые: привычка планировать дела часто заканчивается депрессией

Человек, который привык тщательно планировать каждый свой день, может оказаться в затяжной депрессии.
Подробнее »»

23.06 - 04:08

Эти продукты помогут сохранить здоровье щитовидки

Медики подсказали, какие продукт оказывают максимум пользы щитовидной железе.
Подробнее »»

22.06 - 23:33

С чем ни в коем случае нельзя сочетать утреннюю яичницу

Традиционное сочетание утренних продуктов на самом деле плохо влияет на здоровье.
Подробнее »»

22.06 - 23:02

Топ-10 лучших ресторанов мира

Ежегодный международный рейтинг The Worldʼs 50 Best Restaurants определил 50 лучших ресторанов по всему миру.
Подробнее »»

22.06 - 22:34

5 шокирующих фактов о клубнике 

В погоне за новомодными заморскими препаратами от похудения, нестарения, для хорошего настроения люди часто готовы отдавать немыслимые деньги, чтобы убедиться, что в большинстве случаев их просто «надули» — продемонстрировали очередной способ «честного от
Подробнее »»


Загрузка...
Loading...

Справочная информация

Загрузка...