05.04 - 11:23

Чому німіють руки: медичні причини даного явища


 

Багато людей періодично стикається з такою проблемою, як заніміння кінцівок. Особливо часто це стосується рук, коли в долонях спостерігається спочатку неприємне відчуття, ніби вони тобі не належать, потім руки починають поколювати та поступово повертаються до норми. Це явище не тільки неприємне, але й досить небезпечне, адже може свідчити про ряд проблем зі здоров’ям.
Причини заніміння рук
Найчастіше руки німіють через здавлювання судин і нервових закінчень. Іноді кінцівки втрачають свою чутливість через їхнє неправильне положення. Лікарі звертають увагу людей на наступні досить вагомі причини заніміння рук:
Шийний остеохондроз. При даній хворобі нерв затискається, одним з наслідків чого є заніміння рук. Також остеохондроз може призводити до головного болю, порушення координації рухів та інших серйозних проблем.
Розсіяний склероз. Це дуже важка, невиліковна хвороба, однією з ознак якої може бути заніміння рук. Не слід думати про це важке неврологічне захворювання після першого ж заніміння кінцівок, проте якщо воно повторюється знову і знову, обстеження не завадить. У такому разі обов’язкова консультація невролога.
Професійна діяльність. Руки часто німіють у швачок, музикантів, програмістів – у людей, чия діяльність пов’язана з їх монотонними рухами. Якщо причина дійсно в цьому, варто періодично робити перерви в роботі, розминати руки, робити спеціальну гімнастику.
Тромбоз вен. Ще одна дуже серйозна причина заніміння рук, яка може загрожувати набряками, гангреною і відривом тромбу. Це означає, що організм людини схильний до утворення тромбів, що є небезпечним для життя.
Цукровий діабет. Ця хвороба одним із своїх побічних наслідків має заніміння кінцівок.
Інсульт. Якщо не тільки німіють руки, а ще у людини плутається свідомість, зір і мова, то тут варто без зволікань викликати бригаду швидкої допомоги. Адже з певним ступенем ймовірності це є ознаками інсульту.
Інші неврологічні проблеми. Наприклад, порушення в невралгії плечових сплетень і тривалі запалення, що викликають больові відчуття, теж можуть бути причинами оніміння в руках.
Звичайно, разове заніміння рук не повинне лякати людину: воно іноді трапляється з усіма і не означає нічого серйозного. Але якщо дане явище періодично повторюється, не слід зволікати зі зверненням до лікаря.

zdorov-info.com.ua

Ключевые слова:
Читайте также:

Профилактика рака и лишнего веса: названы целебные свойства черного перца

Специя, которую стоит добавить в свой рацион.
Подробнее »»

Что такое кэроб? Польза и вред кэроба

Чем полезен кэроб и есть ли от него вред? В кулинарии кэроб применяется как натуральный заменитель какао, шоколада и сахара. Рассмотрим, чем он так полезен, может ли навредить здоровью, и узнаем, чем он отличается от какао.Что такое рожковое дерево?
Подробнее »»

Что должен делать мужчина по дому?

Интернет пестрит заголовками о том, кто должен мыть посуду муж или жена. Порой в семье происходят такие же споры на этот счет. В данной статье мы расскажем о домашних обязанностях мужчин, которые они охотно выполнят, чтобы помочь своей супруге
Подробнее »»

15 самых приятных ощущений в этом мире

Умение получать удовольствие от простых и доступных радостей способно подарить настоящее счастье. Возможность испытывать ощущения, которые считаются самыми приятными на планете, есть у каждого.
Подробнее »»

Удобные туфли на каблуке: основы правильного выбора

Каблук является одним из главных женских орудий красоты.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...