05.04 - 11:23

Чому німіють руки: медичні причини даного явища


 

Багато людей періодично стикається з такою проблемою, як заніміння кінцівок. Особливо часто це стосується рук, коли в долонях спостерігається спочатку неприємне відчуття, ніби вони тобі не належать, потім руки починають поколювати та поступово повертаються до норми. Це явище не тільки неприємне, але й досить небезпечне, адже може свідчити про ряд проблем зі здоров’ям.
Причини заніміння рук
Найчастіше руки німіють через здавлювання судин і нервових закінчень. Іноді кінцівки втрачають свою чутливість через їхнє неправильне положення. Лікарі звертають увагу людей на наступні досить вагомі причини заніміння рук:
Шийний остеохондроз. При даній хворобі нерв затискається, одним з наслідків чого є заніміння рук. Також остеохондроз може призводити до головного болю, порушення координації рухів та інших серйозних проблем.
Розсіяний склероз. Це дуже важка, невиліковна хвороба, однією з ознак якої може бути заніміння рук. Не слід думати про це важке неврологічне захворювання після першого ж заніміння кінцівок, проте якщо воно повторюється знову і знову, обстеження не завадить. У такому разі обов’язкова консультація невролога.
Професійна діяльність. Руки часто німіють у швачок, музикантів, програмістів – у людей, чия діяльність пов’язана з їх монотонними рухами. Якщо причина дійсно в цьому, варто періодично робити перерви в роботі, розминати руки, робити спеціальну гімнастику.
Тромбоз вен. Ще одна дуже серйозна причина заніміння рук, яка може загрожувати набряками, гангреною і відривом тромбу. Це означає, що організм людини схильний до утворення тромбів, що є небезпечним для життя.
Цукровий діабет. Ця хвороба одним із своїх побічних наслідків має заніміння кінцівок.
Інсульт. Якщо не тільки німіють руки, а ще у людини плутається свідомість, зір і мова, то тут варто без зволікань викликати бригаду швидкої допомоги. Адже з певним ступенем ймовірності це є ознаками інсульту.
Інші неврологічні проблеми. Наприклад, порушення в невралгії плечових сплетень і тривалі запалення, що викликають больові відчуття, теж можуть бути причинами оніміння в руках.
Звичайно, разове заніміння рук не повинне лякати людину: воно іноді трапляється з усіма і не означає нічого серйозного. Але якщо дане явище періодично повторюється, не слід зволікати зі зверненням до лікаря.

zdorov-info.com.ua

Ключевые слова:
Читайте также:

Ученые выяснили, эффективна ли соленая вода в борьбе с COVID-19

Исследование провели специалисты из Эдинбургского университета.
Подробнее »»

Безалкогольный коктейль «Пина Колада»

Безалкогольный вариант популярного карибского коктейля «Пина Колада». Рецепт на 2 порции.
Подробнее »»

5 секретов «вечной молодости»: как в 60 выглядеть на 30

Молодость – это не цифры в паспорте, а самоощущение и личный выбор.
Подробнее »»

6 секретов безупречной кожи от супермоделей

Красота кожи начинается с правильного ухода, причем не только за ней. Это наглядно доказывают самые известные модели, чьи фото без макияжа зачастую выглядят так, будто прошли не один сеанс фотошопа.
Подробнее »»

Домашние средства против диареи: быстрая помощь без таблеток

От расстройства пищеварения никто не застрахован, особенно летом — в пору путешествий, скоропортящихся продуктов и объедания фруктами.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...