21.09 - 12:44

Аквааеробіка – вправи для вагітних


 

 

Під час вагітності часто виникають неприємні відчуття в попереку і в області ребер.

 

Це трапляється через те, що росте животик, і зміщується центр ваги. Навантаження на зв’язки зростає. Займаючись аквааеробікою, вам вдасться зняти неприємні відчуття. Такі заняття, до того ж, допоможуть уникнути розтяжок, зайвої ваги і безсоння.

 

Якщо існує загроза зриву вагітності, дізнайтеся у лікаря, чи немає у вас протипоказань до занять аквааеробікою. Якщо вагітність протікає нормально, звичайно, лікарі рекомендують займатися плаванням і іншими водними процедурами.

 

Не переживайте, що раніше ви ніколи не займалися спортом! Аквааеробіка, під час вагітності, принесуть тільки користь, якщо займатися в міру з помірним навантаженням. Для того, щоб знати, які вправи вам можна робити, із запропонованих, а які ні, порадьтеся зі своїм лікарем.

 

І плавання, і аквааеробіка, дозволять вам почувати себе набагато краще, підготують ваше тіло до родового навантаження, а також, вам буде простіше відновитися після пологів.

 

Вода повинна бути обов’язково чистою. Бажано плавати в басейні, воду в якому очищають без використання хлору. Температура води може бути 28-32 С.

 

Під час аквааеробіки не слід докладати великих зусиль – до виконання вправ. Навіть коли ви виконуєте звичайні, повільні рухи, перебуваючи у воді, ви берете участь у відмінній оздоровчої програмі!

 

Під час занять аквааеробікою, ви будете активізувати кровообіг, що позитивно позначиться на набряках, які трапляються особливо на великих термінах вагітності. Прекрасно впливають вправи і на травну систему.

 

Зміцнюється м’язова система, тиск приходить в норму, судоми зникають безслідно. Дихальна система, яка бере активну участь у процесі ваших занять, готується до майбутніх пологів. Апетит помітно покращиться, сон прийде в норму, сумний настрій залишиться позаду.

 

Ви повинні самі відчувати, які вправи вам хочеться робити. Може бути, сьогодні ви бажаєте полежати на спині в воді? Або активно поплавати? Ви з малюком вже відчуваєте один одного, і розумієте, чим потрібно займатися. На початку занять рекомендується плавати в помірному темпі – для відновлення дихання. Для того, щоб аквааеробіка приносила вам задоволення, намагайтеся не пропускати заняття, тоді ви будете підготовлені до своїх вправ, і навантаження не здасться вам надмірним.

 

Вправи для вагітних:

 

1. Стоячи у воді. Нахили вперед, з відведенням рук назад. Для ускладнення виконання, робіть обертові рухи прямими руками по колу, на зразок млина. Це вправи благотворно впливає на поставу, розслабляючи, і в той же час, тренуючи м’язи спини. Відмінна навантаження для дихальної системи!

 

2. Стоячи біля бортику басейну.

 

Руками ви тримайтеся за бортик. Махові руху прямою ногою назад. Після декількох повторень, ногу міняти. Така вправа дозволить уникнути розтяжок і целюліту. Крім того, таке навантаження добре тренує м’язи тазу, готуючи їх до пологів.

 

3. Стоячи у воді, руки на поясі. Присідання у воді. Зробіть глибокий вдих, і присядьте. Затримайте подих і розслабте м’язи. Зробіть видих. Вправу повторіть декілька разів. Дана вправа навчить вас контролювати дихання під час пологів.

Источник: Dytyna.info

 

Ключевые слова:
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua