21.03 - 13:02

Ранкова зарядка для ніг


 

Хочете мати стрункі ніжки - тоді виконуйте прості вправи.
Положення лежачи на боці
Переверніться на правий бік і зробіть упор на праву руку. Лівою рукою упріться в підлогу на рівні грудей. Повільно почніть піднімати ліву ногу, коли відчуєте, що ваші м'язи напружилися, поверніть її в початкове положення. Повторіть вправу 15 разів, а потім зробіть те ж саме з лівою ногою.

Ножиці лежачи
Цю вправу також варто виконувати лежачи. Однак на цей раз потрібно буде лягти на спину. Руки випрямити і покласти вздовж тіла. Втягніть живіт. Повільно підніміть ноги на 45 градусів. Якщо вам важко - можете тримати їх ближче до підлоги. Розводьте ноги нарізно і зводьте разом повільно, не роблячи різких рухів. Намагайтеся, щоб при цьому не збивалося ваше дихання. Зробіть кілька підходів по 15-20 вправ.

Присідання зі стрибком
Тепер можете відкласти в сторону килимок. Наступна вправу потрібно виконувати стоячи. Встаньте прямо, ноги поставте на ширині плечей. Слідкуйте, щоб носочки дивилися в сторони. Руки залиште на стегнах. Повільно починайте присідати. Коли ваші ноги утворюють прямий кут, затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд. Потім підстрибніть вгору і поверніться у вихідне положення. Зробіть 2 підходи по 15 разів.

nashamama.com

Ключевые слова:
Читайте также:

Доктор назвал признаки плохой работы щитовидной железы

Врач Александр Мясников рассказал, как понять, что у человека плохо работает щитовидная железа
Подробнее »»

Питание против диабета 2 типа

Ученые из США раскрывают секреты питания, эффективно предотвращающего диабет 2 типа, – это активное потребление цельных растительных продуктов, таких как фрукты, овощи, зерно, бобовые, орехи
Подробнее »»

Врач-эндокринолог перечислила лучшие напитки для укрепления иммунитета

Употребление некоторых напитков улучшает иммунитет – в их ряду ромашковый, мятный, имбирный чаи.
Подробнее »»

Гастроэнтеролог рассказала, как избежать дефицита магния в организме

Дефицит магния чреват многими нарушениями здоровья, избежать его нехватки в организме помогает употребление определенных продуктов – например, бананов, бобовых, огурцов, капусты.
Подробнее »»

Пять самых полезных специй для тех, кто хочет похудеть

Дополнение к спорту и правильному питанию.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...