13.11 - 22:57

Депресія: як розпізнати та що робити


 

Депресія: як розпізнати та що робити

Ще не так давно депресію вважали вигадкою. Однак це  небезпечна хвороба, яка отруює життя мільйонам людей у різних країнах світу. Як пише інтернет-видання Онлайн Гід, ігнорувати цей стан не можна, адже він може загострюватися. Журналісти Онлайн Гід з`ясували, на які тривожні симптоми варто звернути увагу та як допомогти тим, хто страждає від депресії. На сторінках сайту ви знайдете корисні поради та цікаві статті, наприклад про золоті правила сімейного життя.

Досвід показує, що розпізнати депресію не так просто. Багато людей не підозрюють, що страждають від депресивного стану. А симптоми можуть бути найнесподіваніші, пише Онлайн Гід. До речі, на сторінках інтернет-видання є гороскоп кохання на 2022 рік, підбірка оригінальних привітань з Новим роком, а також прикмети, які допоможуть привернути удачу в новому році, небанальні ідеї декору. Актуальні новини, блоги, лайфхаки, корисні поради – це далеко не все, що є на сторінках інтернет – видання. Також є багато статей, які допоможуть знайти відповіді на різні питання, наприклад, куди поїхати на новий рік чи як оригінально зустріти новий 2022 рік.

На що варто звернути увагу

Постійне відчуття втоми, навіть після відпочинку, тривожність, пригнічений стан, порушення сну, відсутність апетиту, перепади настрою – ось головні симптоми депресії. Може бути слабкість, відсутність мотивації до роботи, відсутність задоволення від результату. А провокувати депресію можуть різні події та чинники. Це може бути смерть коханої людини, зрада, розлучення. Розвиток депресії провокують гормональні зміни або дисбаланс гормонів, деякі медичні препарати, пише Онлайн Гід.

Що радять фахівці

Позбутися депресії самостійно можна лише у випадку, якщо хвороба не має клінічного характеру. В іншому випадку потрібно звернутися до спеціалістів, які призначать лікування.

Не забувайте про прості методи профілактики депресивних станів.

• Нові емоції. Сплеск адреналіну, нові враження та емоції – чудова профілактика депресивних станів.

• Спілкування. Людина, яка страждає від депресії, не має бажання спілкуватися, вона замикається в собі. Спілкуйтеся з людьми, які мислять позитивно, це допоможе побороти пригнічений стан.

Експериментуйте, змінюйте звичну атмосферу – нові місця, люди, відчуття дозволять відновити душевні сили та рівновагу. А ще не забувайте про повноцінний сон, збалансоване харчування та фізичну активність!


 

Ключевые слова:
Читайте также:

Выбираем верхнюю теплую одежду. Что лучше: пальто или куртка?

Нередко приходится сталкиваться с выбором: что купить - пальто или куртку? С приходом холодной поры верхняя одежда востребована в магазинах, модных бутиках.
Подробнее »»

Развенчаны популярные мифы о глистах

В интернете можно найти много информации о паразитарных болезнях. Однако не все, что мы узнаем, – правда
Подробнее »»

Церебральный сортинг - утопия или шаг к прогрессу?

Признайтесь, многие из нас во время обучения в школе мечтали о том, чтобы изучать только те предметы, к «которым лежит душа».
Подробнее »»

Межреберная невралгия: как определить заболевание, которое часто путают с инфарктом

Обычно такая боль сосредотачивается в плечах и распространяется в стенки грудной клетки и верхнюю часть туловища.
Подробнее »»

Вросший ноготь: причины, симптомы, лечение

В наше время многие люди страдают от такого недуга, как вросший ноготь. Но нужно не страдать, а определить причины его появления и ликвидировать, желательно навсегда.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua