10.03 - 14:51

Владислава Молчанова про шлях у будівельному бізнесі та плани холдингу «Stolitsa Group»


 

Владислава Молчанова про шлях у будівельному бізнесі та плани холдингу «Stolitsa Group»

Вірити в себе та не здаватися за будь-яких умов – цього вчить приклад успішної бізнес-леді Владислави Молчанової, однієї з власниць холдингу з міжнародними інвестиціями «Stolitsa Group». Сьогодні її ім`я відоме не лише у столиці, а й далеко за її межами. А холдинг впевнено не один рік займає лідерські позиції на будівельному ринку і береться за реалізацію навіть складних проєктів.

Так, сьогодні компанія займається реалізацією девелоперських проєктів під своїм брендом, а також - будівництвом закладів мережі супермаркетів «NOVUS». Так, один з успішних останніх проєктів - заклад «Ретровіль», який знаходиться на Виноградарі.
Звичайно, до персони Владислави Молчанової прикута особлива увага різних ЗМІ. На жаль, часто вони публікують неперевірену або й відверто брехливу інформацію. Для прикладу, Владислава Молчанова заявила, що один мажоритарний акціонер ринку "Столичний"  взяв в Stolitsa Group  солідну суму (більше 3 мільйони доларів), однак швидко зник і не виходив на зв`язок. Однак деякі інформаційні ресурси почала поширювати інформацію, мовляв, «Stolitsa Group» має намір здійснити рейдерське захоплення ринку.  Молчанова запевнила, що це відвертий наклеп і навіть подала позов до суду. На жаль, такі випадки є непоодинокі...

Stolitsa Group

З чого все починалося

Владислава за освітою біофізик, але за покликанням вона архітектор. І, як показує досвід, досить талановитий. Про це свідчать успішні проєкти холдингу.

В інтерв`ю популярним виданням жінка часто зазначає, що її шлях до успіху був непростим. Так, у 2000 році вона фактично залишилася сама, з маленькими дітьми, без роботи і засобів для існування. Однак ця непроста ситуація не зламала Владу, а навпаки мотивувала її поставити собі чітку мету та  докласти максимум зусиль, щоб досягти мети. Саме тоді жінка пообіцяла собі, що її сини матимуть все, що потрібно.

Влада переконана https://bulvar.com.ua/gazeta/archive/s743/biznesvumen-vlada-molchanova-s-dvumja-detmi-ja-okazalas-v-zanjatoj-banditami-kvartire-nas-zaperli-v-komnate-i-my-sbezhali-cherez-okno-prygat-prishlos-so-vtorogo-etazha.html, що завжди, навіть з найважчих ситуацій є вихід. А ще варто не боятися ризикувати. Тому сьогодні вона з впевненість дивитися у завтрашній день, а також вірить в те, що робить.

Амбітні плани «Stolitsa Group»

«Stolitsa Group» - спільний проєкт Влади Молчанової та успішного бізнесмена Володимира Костерина. Компанія розпочинала свою роботу у нелегкі 2000–ні роки. Минуло кілька років, і компанія стала міжнародним холдингом, бо Костерин продав свою частку литовській бізнес-групі. Сьогодні компанія успішно працює і має амбітні плани – завершити процес будівництва житлових комплексів банку «Аркада». Нагадаємо, банк був визнаний влітку 2020 як непластопроможний, а заручниками ситуації стали близько 10 тисяч осіб.

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Хотите полноценно высыпаться? Ешьте меньше сладкого – ученые

Глубокий сон, во время которого организм восстанавливается, зависит от углеводов из пищи, которую мы едим.
Подробнее »»

Названы самые модные прически 2021 года

Парикмахеры назвали стрижки, которые стали модными в 2021 году. Соответствующий материал появился на сайте Metro. 
Подробнее »»

В Харькове мужчина четыре раза переболел COVID-19 и остался жив

В Харькове житель города четыре раза переболел COVID-19.
Подробнее »»

Хочу детей! 5 способов преодолеть стресс из-за бесплодия и не развестись

В последние годы число пар, обращающихся за лечением от бесплодия, резко увеличилось. Среди основных причин – отсрочка деторождения у женщин, разработка новых и более эффективных методов лечения бесплодия и повышение осведомленности о доступных услугах.
Подробнее »»

Как правильно мыть фрукты, чтобы не осталось грязи и воска

Летом начинается сезон фруктов и ягод. Прилавки магазинов заполняют сладкие плоды из разных стран. Однако, чтобы не беспокоиться о своем здоровье их нужно правильно мыть.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua