10.03 - 14:51

Владислава Молчанова про шлях у будівельному бізнесі та плани холдингу «Stolitsa Group»


 

Владислава Молчанова про шлях у будівельному бізнесі та плани холдингу «Stolitsa Group»

Вірити в себе та не здаватися за будь-яких умов – цього вчить приклад успішної бізнес-леді Владислави Молчанової, однієї з власниць холдингу з міжнародними інвестиціями «Stolitsa Group». Сьогодні її ім`я відоме не лише у столиці, а й далеко за її межами. А холдинг впевнено не один рік займає лідерські позиції на будівельному ринку і береться за реалізацію навіть складних проєктів.

Так, сьогодні компанія займається реалізацією девелоперських проєктів під своїм брендом, а також - будівництвом закладів мережі супермаркетів «NOVUS». Так, один з успішних останніх проєктів - заклад «Ретровіль», який знаходиться на Виноградарі.
Звичайно, до персони Владислави Молчанової прикута особлива увага різних ЗМІ. На жаль, часто вони публікують неперевірену або й відверто брехливу інформацію. Для прикладу, Владислава Молчанова заявила, що один мажоритарний акціонер ринку "Столичний"  взяв в Stolitsa Group  солідну суму (більше 3 мільйони доларів), однак швидко зник і не виходив на зв`язок. Однак деякі інформаційні ресурси почала поширювати інформацію, мовляв, «Stolitsa Group» має намір здійснити рейдерське захоплення ринку.  Молчанова запевнила, що це відвертий наклеп і навіть подала позов до суду. На жаль, такі випадки є непоодинокі...

Stolitsa Group

З чого все починалося

Владислава за освітою біофізик, але за покликанням вона архітектор. І, як показує досвід, досить талановитий. Про це свідчать успішні проєкти холдингу.

В інтерв`ю популярним виданням жінка часто зазначає, що її шлях до успіху був непростим. Так, у 2000 році вона фактично залишилася сама, з маленькими дітьми, без роботи і засобів для існування. Однак ця непроста ситуація не зламала Владу, а навпаки мотивувала її поставити собі чітку мету та  докласти максимум зусиль, щоб досягти мети. Саме тоді жінка пообіцяла собі, що її сини матимуть все, що потрібно.

Влада переконана https://bulvar.com.ua/gazeta/archive/s743/biznesvumen-vlada-molchanova-s-dvumja-detmi-ja-okazalas-v-zanjatoj-banditami-kvartire-nas-zaperli-v-komnate-i-my-sbezhali-cherez-okno-prygat-prishlos-so-vtorogo-etazha.html, що завжди, навіть з найважчих ситуацій є вихід. А ще варто не боятися ризикувати. Тому сьогодні вона з впевненість дивитися у завтрашній день, а також вірить в те, що робить.

Амбітні плани «Stolitsa Group»

«Stolitsa Group» - спільний проєкт Влади Молчанової та успішного бізнесмена Володимира Костерина. Компанія розпочинала свою роботу у нелегкі 2000–ні роки. Минуло кілька років, і компанія стала міжнародним холдингом, бо Костерин продав свою частку литовській бізнес-групі. Сьогодні компанія успішно працює і має амбітні плани – завершити процес будівництва житлових комплексів банку «Аркада». Нагадаємо, банк був визнаний влітку 2020 як непластопроможний, а заручниками ситуації стали близько 10 тисяч осіб.

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Больше месяца: названа возможная длительность бессимптомного ковида

Так называемая бессимптомная форма коронавируса может быть необычайно продолжительной, это установили немецкие исследователи.
Подробнее »»

Медики рассказали, как нормализовать кислотность желудка

Преимущества здорового рациона не только в хорошей фигуре, но и в здоровом организме. Поэтому если вы хотите навсегда забыть о болезнях, чувствовать всегда бодрыми и полными сил – позаботьтесь о питании
Подробнее »»

Менопауза заставляет женщин увольняться

Исследование показало, что вступившие в менопаузу женщины вынуждены увольняться или отказываться от повышений. Это связано с нехваткой понимания и моральной поддержки со стороны коллег по работе и начальства. 
Подробнее »»

Ученые объяснили, чем опасно постоянное ношение наушников

Наушники – одни из самых распространенных аксессуаров современности. Люди используют наушники практически везде: дома, на работе или в дороге.
Подробнее »»

Химикаты в игрушках и косметике связаны с ранней смертью

Синтетические химические вещества под названием фталаты, которые содержатся в сотнях потребительских товаров вроде контейнеров для хранения пищи, шампуней и косметики, приводят к десяткам тысяч преждевременных смертей в год. Такова статистика только по СШ
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua