05.11 - 12:18

Коли лелека не прилітає: як вилікувати безпліддя


 

Коли лелека не прилітає: як вилікувати безпліддя

Про проблеми із зачаттям дітей не прийнято говорити вголос. Однак для багатьох сімей ця тема дуже болюча, адже бажана вагітність не настає. А діагноз «безпліддя» звучить як вирок. Розчарування, відчай і навіть розлучення. Але сучасна медицина може творити справжні дива. І навіть, хто чекав лелеку 3 чи 5 років, можуть стати батьками. Головне - знайти перевірену клініку та досвідчених лікарів.

Відмінно зарекомендувала себе гінекологія Львів, у клініці «Medialt». Тут цінують кожного пацієнта, а тому пропонують якісний сервіс та індивідуальний підхід.

Хоча огляд у гінеколога це часто стрес для жінки, у «Medialt» особливу увагу приділяють комфорту під час прийому та безпеці всіх процедур.

Ви можете записатися на прийом до досвідченого гінеколога завдяки формі на сайті або за телефонами, вказаними на сайті. А після огляду можна здати аналізи. Все швидко та дуже зручно!

Що треба знати про проблему

Про безпліддя говорять, якщо у партнерів, які не користуються засобами контрацепції і живуть регулярним статевим життям, протягом року не настає вагітність.

Причини можуть бути різні. Це і гормональні порушення непрохідність маткових труб, порушення імунної системи, запальні захворювання статевих органів, різні патології матки. Часто  безпліддя може бути пов`язане зі значним рівнем стресів. Однак проблема може бути не лише у жінки, а й у чоловіка.

Саме тому фахівці пропонують проходити діагностику і чоловікові, і дружині. Адже тільки після обстеження можна виявити справжню причину та підібрати відповідне лікування. До слова, для кожної пари фахівці пропонують індивідуальний план лікування. Адже потрібно врахувати вік, стан здоров`я та навіть спосіб життя.

Статистика свідчить: безпліддя у жінок становить близько 52–54 %. А через проблеми зі здоров`ям у чоловіків не можуть стати батьками  від 46 до 48 % пар. Крім того, є випадки, коли визначити точну причину безпліддя не можливо.

Як проходить лікування

Як показує досвід,  лікування безпліддя – це кропіткий процес як з боку фахівців, так і пацієнтів. А щоб досягти бажаного результату, потрібно зберігати спокій, уникати стресів та дотримуватися рекомендацій лікарів. Але зусилля того варті. Бо, напевно, немає нічого кращого, ніж заповітне «Вітаємо, у вас буде малюк» для подружжя, яке роками мріяло про дитину.

Тому не впадайте у відчай, зробіть кілька кроків до мрії. А гінекологи у клініці «Medialt»  допоможуть вам на нелегкому шляху до її здійснення!

Ключевые слова:
Читайте также:

Каким должен быть идеальный мужчина: 4 подсказки психолога

Страстными и безудержными чаще бывают брюнеты
Подробнее »»

Медики рассказали, почему людям с больным сердцем важно вакцинироваться от гриппа

Это актуально и во время пандемии коронавируса.
Подробнее »»

Чем COVID-19 грозит гипертоникам и диабетикам

Новое исследование показало, что имеющие гипертонию или диабет пациенты с COVID-19 чаще сталкиваются с инсультами. Вот почему жертвам этих хронических болезней нужно соблюдать предельную осторожность.
Подробнее »»

Доказана смертельная опасность курения при COVID-19

Вредная привычка курение вызывает в три раза больше а заражений клеток коронавирусом, чем среди некурящих пациентов.
Подробнее »»

Сколько будет стоить вакцина от коронавируса для обычного украинца?

Ранее проект COVAX Всемирной организации здравоохранения согласился обеспечить 20% жителей Украины вакциной от коронавируса.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua