14.10 - 13:03

Думка вчених: чому потрібно гуляти хоча б 20 хвилин на день


 

Нове дослідження британських науковців з Університету Алабами в Бірмінгемі доводить: ті, хто проводить мінімум 20 хвилин на день на свіжому повітрі, почувається щасливішим ніж ті, хто звик перебувати у чотирьох стінах. Не важливо – чи ти просто сидиш у парку і читаєш улюблену книжку, чи займаєшся бігом – ризик захворіти на депресію зменшується на 7%, а показники артеріального тиску падають на 9%.

«У цілому ми виявили, що відвідувачі парку повідомляли про поліпшення емоційного стану після прогулянки», – зауважив керівник дослідження Хон Юен Гаффпосту.

Його колега Андреа Мечеллі з Інститут психіатрії, психології та нейробіології в Лондонському Кінгс-коледжі також підтверджує цю інформацію. Ще одне дослідження з цього питання, проведене у вищезазначеному інституті, показало, що вплив дерев, неба і птахів покращує показники здоров’я і благополуччя серед жителів мегаполісів.

«Ці результати свідчать про те, що навіть короткочасний вплив природи є позитивним для нашого психічного стану. Особливо така близькість з природою корисна для людей, які щодня піддаються різноманітним стресам», – стверджує Андреа.

Тож тепер маємо вагомі аргументи вирушати на 20-хвилинну прогулянку протягом перерви на роботі. Тим паче, у період сонячної золотої осені!

cosmo.com.ua 

Ключевые слова:
Читайте также:

Сергей Притула назвал ТОП-3 места для отдыха на Западной Украине

Ведущий рассказал, какие места его удивили в Закарпатье
Подробнее »»

Что посмотреть туристу в Днепре: 5 интересных мест

Днепр понравится любителям природы и индустриального туризма
Подробнее »»

Минус 10 килограммов: как похудеть на арбузной диете

Самое время ее попробовать.
Подробнее »»

Как похудеть и «просушиться» без вреда для организма

О том, как избавиться от лишних килограммов и «просушиться» без вреда для здоровья, рассказал спортсмен-бодибилдер, тренер Михаил Малек
Подробнее »»

Специалисты рассказали о пользе сала для здоровья и похудения

Натуральное сало обладает большим потенциалом пользы для укрепления здоровья и похудения, – об этом рассказали немецкие ученые из Института здоровья в Дрездене
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua