14.10 - 13:03

Думка вчених: чому потрібно гуляти хоча б 20 хвилин на день


 

Нове дослідження британських науковців з Університету Алабами в Бірмінгемі доводить: ті, хто проводить мінімум 20 хвилин на день на свіжому повітрі, почувається щасливішим ніж ті, хто звик перебувати у чотирьох стінах. Не важливо – чи ти просто сидиш у парку і читаєш улюблену книжку, чи займаєшся бігом – ризик захворіти на депресію зменшується на 7%, а показники артеріального тиску падають на 9%.

«У цілому ми виявили, що відвідувачі парку повідомляли про поліпшення емоційного стану після прогулянки», – зауважив керівник дослідження Хон Юен Гаффпосту.

Його колега Андреа Мечеллі з Інститут психіатрії, психології та нейробіології в Лондонському Кінгс-коледжі також підтверджує цю інформацію. Ще одне дослідження з цього питання, проведене у вищезазначеному інституті, показало, що вплив дерев, неба і птахів покращує показники здоров’я і благополуччя серед жителів мегаполісів.

«Ці результати свідчать про те, що навіть короткочасний вплив природи є позитивним для нашого психічного стану. Особливо така близькість з природою корисна для людей, які щодня піддаються різноманітним стресам», – стверджує Андреа.

Тож тепер маємо вагомі аргументи вирушати на 20-хвилинну прогулянку протягом перерви на роботі. Тим паче, у період сонячної золотої осені!

cosmo.com.ua 

Ключевые слова:
Читайте также:

Осетинские пироги: лучший рецепт

С давних времен известны традиционные осетинские пироги. Такие пироги делаются с самыми разнообразными начинками.
Подробнее »»

Как жарить арахис? Жарка орехов на сковороде и в духовке

Арахис любим во многих странах мира, и каждая из них имеет свои секреты и рецепты его приготовления.
Подробнее »»

Как приготовить утиные окорочка в духовке

Запеченные в духовке утиные окорочка – это потрясающее, вкусное, сочное и очень сытное блюдо, приготовление которого не займет много времени.
Подробнее »»

Как быстро отрезветь в домашних условиях? Эффективные способы и рецепты

Иногда в жизни случаются такие ситуации, когда надо протрезветь за короткий промежуток времени.
Подробнее »»

Сколько калорий в какао порошке? Калорийность какао с молоком.

Для большинства из нас вкус какао – это вкус детства. Волшебный напиток чудесным образом поднимает настроение и заставляет почувствовать себя чуточку счастливее.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua