28.06 - 07:39

Вчені розповіли, що не можна їсти після 30 років


 

Вчені розповіли, що не можна їсти після 30 роківДослідники з декількох країн провели спільні роботи, які дозволили з'ясувати, що є ряд продуктів, які не варто їсти людям, яким уже виповнилося 30 років.

Так, це актуально для представників обох статей починаючи з цього віку, навіть якщо вони не відчувають будь-яких проблем зі здоров'ям. Йдеться про цілий списку продуктів, від яких варто відмовитися тим, хто піклується про своє здоров'я. Вчені відзначають, що після 30 років у чоловіків і жінок починають з'являтися дрібні зморшки, які провокуються високим тиском.

Уникнути цього можна, змінивши свій раціон. Так, варто виключити з раціону готових супів, що вимагає тільки додавання гарячої води, оскільки в них немає практично жодної користі.

Другий пункт в списку продуктів йдуть хлібобулочні вироби. Якщо повністю виключити їх неможливо, то варто хоча б скоротити їх споживання, оскільки такі продукти у великій кількості можуть негативно позначитися на фігурі.

Читайте також: Вчені пояснили, чому небезпечно їсти перед телевізором

Після 30 років у людей сповільнюється метаболізм і вони починають активніше набирати зайву вагу, а чисто необхідних в день клькість калорій помітно скорочується. Варто не їсти занадто багато мучного і вийде підтримувати фігуру в хорошому стані досить довго.


medicalnewstoday.com

Ключевые слова:
Читайте также:

Фанатов Роузи Хантингтон-Уайтли обеспокоило ее честное фото без макияжа и фильтров

На днях 32-летняя Роузи Хантингтон-Уайтли выложила в Инстаграм новое фото, на котором позирует без макияжа и фильтров.
Подробнее »»

Число заболевших на коронавирус в Украине приблизилось к отметке 200 человек

Об этом говорится в сводке Министерства здравоохранения.
Подробнее »»

Высокий рост повышает риск серьезных заболеваний

Ученые из Лундского Университета в Швеции установили прямую зависимость между ростом человека и вероятность образования тромбов в венах.
Подробнее »»

Чем быстрое похудение опасно для организма

Быстрое похудение влияет на общее состояние здоровья
Подробнее »»

Медики рассказали, как проявляется легкая форма коронавируса

По мнению ученых, которые уже смотрят на статистику и делают прогнозы, говорят о том, что 80 процентов людей, которые будут заражены новым коронавирусом, переболеют им в легкой форме. Источник: Новости Ю
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...