09.09 - 23:39

Випадіння волосся: що робити в домашніх умовах


 

Випадіння волосся  - делікатна проблема, яка завдає багато неприємностей і чоловікам, і жінкам різного віку.  Так, в середньому кожна людина щодня втрачає від 50 до 100 волосин, і це природній процес. Однак якщо їх набагато більше, то варто не зволікати і звернутися до спеціалістів.

Детальніше про те, як зупинити випадіння волосся, читайте у статті на сайті «ГІД ONLINE.UA». Крім того, тут є багато інших цікавих статей про красу і здоров`я.

В чому причина патології

Медики називають патологічну втрату волосся алопецією. У багатьох випадках вона пов`язана з гормональним фоном та спадковістю. Тобто якщо в людини  родичі стикалися з проблемою облисіння, то ризик почати втрачати волосся у ранньому віці досить високий. І якщо не вживати ніяких заходів, то дуже швидко можна втратити до 50-70% волосся.

Крім того, є й інші причини випадіння волосся. Зокрема, це:

Ø  Дефіцит вітамінів та мікроелементів. Строгі дієти, незбалансоване харчування, часті перекуси замість повноцінних прийомів їжі негативно впливають на волосся. Воно стає слабким, ламким, тьмяним, починає випадати. Тому дуже важливо проаналізувати свій раціон, додати достатню кількість овочів, фруктів, продуктів, які багаті білком.

Ø  Неправильний догляд. Це також дуже поширена причина випадіння волосся. Наприклад, щоденне сушіння, вирівнювання, хімічна завивка  - справжнє випробування для волосся. Це саме стосується і частого фарбування та висвітлювання. Після таких процес волосся стає слабким і ламким.

Ø  Інфекційні хвороби, слабкий імунітет, хронічні хвороби. Так, волосся може випадати після захворювань кишково-шлункового тракту, аутоімунних захворювань. Крім того, на випадіння волосся останнім часом скаржаться ті, хто перенесли COVID-19.

Ø  Часті стреси. Надмірні переживання, стреси на роботі чи в сім`ї – все це не найкращим чином впливає на стан волосся.

Крім того, спровокувати надмірне випадіння волосся можуть гормональні збої, порушення обміну речовин. Якщо ви стикнулися з цієї неприємною проблемою, то  не варто відкладати візит до лікаря. Адже правильна діагностика – запорука успішного лікування. Спеціаліст оцінить стан волосся та призначить лікування. Адже це не тільки естетична, а й медична проблема. 

Перегляньте свій раціон, відмовтеся від шкідливих звичок, уникайте стресів. І позитивний результат не забариться. І за короткий проміжок часу  ваше волосся знову буде міцним, здоровим і блискучим!

Ключевые слова:
Читайте также:

Перечислены продукты, которые нельзя есть после 30 лет

В статье Eat This, Not That названы продукты, которые, по мнению обозревателя Даны Ли Смит, после 30 лет не стоит есть.
Подробнее »»

Обувь на каблуке: на что обратить внимание при покупке?

Ни для кого не секрет, что обувь на каблуке способна иной раз кардинально изменить практически любой образ, а уж для невысоких дам каблуки становятся и вовсе настоящей находкой!
Подробнее »»

Врач объяснила, стоит ли верить диете по группе крови

У американского натуропата Питера Д'Адамо есть теория о том, что между питанием и группой крови существует взаимосвязь. Многие диетологи ее поддерживают.
Подробнее »»

Шесть спорных трендов в моде

Наверняка вам не раз попадались статьи на тему: «Вещи, которые непременно надо носить в этом сезоне» или нечто похожее. А помните, на улице вам встретилась нелепо и безвкусно одетая особа?
Подробнее »»

Врач рассказала о смертельной опасности бытовых вещей

Врач-терапевт Елена Черненко заявила, что привычные человеку предметы могут таить в себе смертельную опасность для здоровья. В интервью «Пятому каналу» она назвала используемые людьми в быту вещи, которые могут привести к отравлению вплоть до летального и
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua