30.09 - 08:16

Як помити б’юті-блендер: оригінальний способ


 

Хтось полюбляє наносити тональний засіб за допомогою пензликів, як Ріанна, інші довіряють лише власним пальцям, як Ірина Шейк. Б’юті-індустрія крокує вперед і пропонує красуням користуватися б’юті-блендерами. Вони справді надзвичайно зручні у користуванні, але, як і пензлики для макіяжу, потребують правильного догляду. Якщо регулярно їх не мити, вони можуть спричинити акне та інші висипання на шкірі.

Б’юті-знавці рекомендують мити блендери за допомогою спеціальних розчинів, мила або міцелярної води. Краще робити це одразу після нанесення мейку, адже з кожним днем тональний засіб проникатиме глибше у губку, і його буде важче відмити.

 

Та навіть якщо ти митимеш спонж щодня, тональний крем із часом накопичуватиметься. Розрізавши стару губку, яка зовні, здається, є чистою, можна помітити скупчення тонального засобу всередині. Б’юті-блогери рекомендують занурити спонж на 10-30 хвилин у мильну воду, щоб змити залишки косметики зсередини.

А ось іnsta-блогерка Худа Каттан, яка заснувала власний косметичний бренд Huda Beauty, знає інший оригінальніший спосіб. Упевнені, ти будеш здивована, але це справді працює! Все, що тобі потрібно: брудний спонж, пральна машина, рідина для прання і… шкарпетка!

https://www.cosmo.com.ua/

Ключевые слова:
Читайте также:

Британку 10 месяцев не покидают симптомы коронавируса

 Ник Кимберли рассказала, что на протяжении десяти месяцев она ощущает недомогание, симптомы которого схожи с коронавирусом.
Подробнее »»

Девушка Брэда Питта засветила пышные формы в вырезе рубашки

Она не стала скромничать.
Подробнее »»

Американцы увидели след внеземной жизни в упавшем два года назад метеорите

Ученые сделали сенсационное открытие, после исследования метеорита, который упал в американском штате Мичиган несколько лет назад.
Подробнее »»

Британцы получили открытку, которая была отправлена 100 лет назад

Супруги в своем почтовом ящике обнаружили открытку, которая была отправлена 100 лет назад
Подробнее »»

Как распознать ранние симптомы лейкемии

Чем раньше будет обнаружено заболевание, тем выше риск ремиссии.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua