17.06 - 08:34

Які звички зроблять обличчя молодим та красивим


 

Косметологи радять користуватися скрабами не частіше, ніж раз на тиждень. Вони дійсно очищають шкіру, стираючи її омертвілі частинки, але не очищають її. А гострі вкраплення можуть викликати запалення.

Пийте помірну кількість води

Багато фахівців давно прийшли до висновку, що пити багато води - так само погано, як і взагалі не пити. Оптимальний обсяг рідини, необхідний нашому організму в день - 2 літри. Щоб за щоденними турботами не забувати про пиття, ставте склянку чистої води поруч з річчю, якою протягом дня користуєтеся найчастіше (наприклад, з мобільним телефоном). Тоді кожен раз, коли зберетеся зателефонувати або подивитися на годинник, ви відразу згадаєте про воду.

Відмовтеся від гарячого душу
Занадто гаряча вода руйнує тонкий жировий шар, залишаючи шкіру беззахисною перед бактеріями. Також вона викликає надмірний приплив крові до шкіри, що призводить до запалень, висипу і сухості шкіри. Фахівці заявляють, що корисний душ повинен бути трохи тепліше температури тіла.

Протирайте екран телефону
Дослідження доводять, що на наших телефонах мешкає більше бактерій, ніж на сидінні унітазу! Саме тому зіткнення обличчяз брудним телефоном може викликати безліч проблем зі шкірою, таких як висип, роздратування або почервоніння. Щоб запобігти цьому, візьміть за правило протирати екран гаджета очисними серветками.

Регулярно мийте кисті для макіяжу
Бактерії, які з часом накопичуються на кистях для макіяжу, можуть стати причиною появи акне і роздратування на обличчі. Щоб цього уникнути, регулярно їх мийте і не забувайте час від часу міняти.

Харчуйтеся правильно
Деякі шкірні проблеми, такі як акне, безпосередньо пов'язані з неправильним раціоном. Людям, що страждають від постійного висипу і запалень, рекомендується максимально обмежити вживання жирної і смаженої їжі, кави, газованих напоїв, магазинних соків, цукру. Замість цього в раціон потрібно додати овочі, фрукти, воду, рибу, горіхи і ще безліч продуктів, які любить шкіра.

 

Джерело: goodhouse.com.ua

Ключевые слова:

Справочная информация

Загрузка...