06.06 - 14:34

Діаліз: необхідність та сутність


 

Діаліз: необхідність та сутність

Діаліз - це процедура, яка допомагає очистити кров від токсинів, видаляючи зайвий рівень рідини та інших важких речовин із крові, коли нирки втрачають свою функцію. Ця процедура є життєво важливою для людей з хронічною нирковою недостатністю, оскільки їх нирки не можуть ефективно виконувати цю функцію самостійно.

Хронічна ниркова недостатність може бути наслідком різних захворювань, таких як цукровий діабет або гіпертонія, або спричинена генетичними аномаліями. У таких випадках нирки поступово втрачають свою функцію фільтрації крові, що може призвести до загрозливих ускладнень для здоров'я.

Діаліз може бути проведений у двох формах: гемодіаліз та перитонеальний діаліз. У гемодіалізі кров знімається з організму через штучний ниркувальний апарат, де вона очищується від токсинів та зайвої рідини, а потім повертається назад у кровообіг пацієнта. У перитонеальному діалізі спеціальний розчин, зазвичай діалізний розчин, вводиться в черевну порожнину через катетер, де він очищує кров через перитонеальну оболонку.

Незважаючи на те, що діаліз допомагає зберегти життя людям з хронічною нирковою недостатністю, ця процедура пов'язана з рядом обмежень та ризиків для здоров'я. Наприклад, пацієнти, що перебувають на гемодіалізі, зазвичай повинні перебувати у лікарні кілька годин кілька разів на тиждень, що може суттєво обмежувати їхнє повсякденне життя.

Завдяки сучасним медичним досягненням та технологічним інноваціям діаліз стає більш доступним та ефективним для пацієнтів. Такі технології, як переносні діалізні апарати та розвиток нових методів очищення крові, допомагають полегшити процес діалізу та покращити якість життя пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю.

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Чому зелений чай - корисний напій: Огляд корисних властивостей

Зелений чай відомий своїми безліччю корисних властивостей, які зробили його популярним напоєм у всьому світі
Подробнее »»

Четыре лучших продукта с пищевыми волокнами для здоровой жизни

Пищевые волокна являются важной составляющей сбалансированного питания, поскольку они способствуют здоровью желудочно-кишечного тракта и общему самочувствию
Подробнее »»

Военный стиль в вашем гардеробе: обувь от «М-Да»

В современном мире военный стиль не только сохраняет свою популярность, но становится важным элементом модного гардероба
Подробнее »»

Military style in your wardrobe: shoes from "M-Tak"

In the modern world, military style not only retains its popularity, but also becomes an important element of a fashionable wardrobe
Подробнее »»

Military-Style in Ihrer Garderobe: Schuhe von „M-Tak“

In der modernen Welt erfreut sich der Militärstil nicht nur großer Beliebtheit, sondern wird auch zu einem wichtigen Element einer modischen Garderobe
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua