05.08 - 15:13

Фахівці назвали фактори ризику, через які вік мозку може змінитися на 20 років


 

Фахівці назвали фактори ризику, через які вік мозку може змінитися на 20 років

На довголіття впливає кілька факторів, але менш очевидною причиною є недоумство. Ступінь когнітивних порушень під час постановки діагнозу впливає на очікувану тривалість життя. Нові результати показують, що запобігання факторам ризику може призвести до 20-річної різниці у віці мозку людини.

Не існує правильного способу досягти довголіття, але уникання хвороб є логічною відправною точкою. Серед хвороб, яких слід уникати, — недоумство, яке стає основною причиною смерті у багатьох західних країнах. Згідно з новими даними, наявність кількох факторів ризику захворювання може призвести до 20-річної різниці у віці мозку людини.

Результати нового звіту показують, що фактори способу життя можуть бути важливішими за вік у визначенні індивідуального ризику розвитку деменції.

“Фактори способу життя можуть бути більш важливими, ніж вік, у визначенні рівня когнітивних функцій людини. Це чудова новина, оскільки ви можете багато зробити для зміни цих факторів, таких як контроль діабету, усунення втрати слуху та отримання підтримки, необхідної для відмови від куріння. На довголіття вплинули вісім різних факторів ризику зниження когнітивних функцій, включаючи низький рівень освіти, втрату слуху, черепно-мозкову травму, зловживання алкоголем або психоактивними речовинами, гіпертонію, куріння, діабет та депресію”, – каже сімейний лікар Тетяна Захарова.

Почніть усувати будь-які фактори ризику, які у вас є зараз, будь вам 18 або 90 років, і ви підтримаєте здоров’я свого мозку, щоб допомогти собі безстрашно старіти. Виключення факторів ризику має життєво важливе значення для зниження ризику деменції, але можна зробити додаткові кроки для збереження здоров’я мозку.
https://newsyou.info/

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Дієтолог пояснила, коли кава призводить до діабету

Дієтолог Христина Плотнікова пояснила, що неправильне вживання кави може сприяти розвитку діабету та проблем із ШКТ.
Подробнее »»

Новая волна коронавируса в Украине начнется ближе к осени – вирусолог

Новая волна коронавируса в Украине может начаться ближе к осени, когда вернется большинство населения, но она не будет такой опасной и масштабной, как предыдущие.
Подробнее »»

Медики назвали масло, которое помогает укрепить сердце и сосуды

Ученые из Техасского технологического университета в ходе исследования выяснили, употребление какого масла помогает укрепить сердце и сосуды.
Подробнее »»

В Европе зафиксирована первая смерть от обезьяньей оспы

В Испании зарегистрировали первую смерть, связанную с обезьяньей оспой.
Подробнее »»

Дієтолог назвала небезпеку темних бананів

Часте вживання потемнілих бананів може призвести до проблем із печінкою та зайвою вагою. Таку думку в ефірі телеканалу озвучила дієтолог Олена Соломатина.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua