05.08 - 14:09

Вчені розповіли, яка їжа зменшує рівень холестерину


 

Вчені розповіли, яка їжа зменшує рівень холестерину

За даними нового дослідження вчених із США, вживання одного авокадо на день протягом шести місяців призводить до зниження рівня «поганого» холестерину (ліпопротеїдів низької щільності, ЛПНЩ).

Американські вчені оцінили вплив від вживання авокадо на здоров’я людини. Вони виявили, що учасники дослідження, які щодня їли авокадо, мали менший рівень «поганого» холестерину.

Результати дослідження опубліковані в журналі Journal of the American Heart AssociationTrusted Source.

Медики наголошують на необхідності підтримувати рівень холестерину, щоб запобігти негативним наслідкам для здоров’я, наприклад, інсульту або ішемічній хворобі серця.

Так, лікар Браян Пауер, розповів, чому важливо підтримувати рівень холестерину в крові: «Рівень холестерину в крові – цей показник дуже важливий для здоров’я серця. Підвищений рівень збільшує ризик розвитку ССЗ, включаючи цереброваскулярні захворювання та ішемічну хворобу серця».

Щоб підтримувати рівень холестерину в нормі, вчені рекомендують вживати авокадо. Крім того, що авокадо може підтримувати здоровий рівень холестерину, він ще містить корисні вітаміни, а також є хорошим джерелом клітковини.

В дослідженні взяли участь понад 1000 людей. Дослідники виявили, що учасники, які вживали авокадо, мали нижчий загальний рівень холестерину та нижчий рівень «поганого» холестерину. Більше того, вони з’ясували, що вживання авокадо не сприяє збільшенню ваги.
https://newsyou.info/

Ключевые слова:
Читайте также:

Дієтолог пояснила, коли кава призводить до діабету

Дієтолог Христина Плотнікова пояснила, що неправильне вживання кави може сприяти розвитку діабету та проблем із ШКТ.
Подробнее »»

Новая волна коронавируса в Украине начнется ближе к осени – вирусолог

Новая волна коронавируса в Украине может начаться ближе к осени, когда вернется большинство населения, но она не будет такой опасной и масштабной, как предыдущие.
Подробнее »»

Медики назвали масло, которое помогает укрепить сердце и сосуды

Ученые из Техасского технологического университета в ходе исследования выяснили, употребление какого масла помогает укрепить сердце и сосуды.
Подробнее »»

В Европе зафиксирована первая смерть от обезьяньей оспы

В Испании зарегистрировали первую смерть, связанную с обезьяньей оспой.
Подробнее »»

Дієтолог назвала небезпеку темних бананів

Часте вживання потемнілих бананів може призвести до проблем із печінкою та зайвою вагою. Таку думку в ефірі телеканалу озвучила дієтолог Олена Соломатина.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua