04.08 - 22:55

Чим для зору корисний темний шоколад


 

Чим для зору корисний темний шоколад

Дослідження показало, що у тих, хто регулярно вживає темний шоколад, нижчий ризик розвитку діабету, серцевих захворювань та інсультів.

Результати 14 проспективних когортних досліджень за участю 508 705 осіб із шести країн із 7267 випадками ішемічної хвороби серця, 8197 випадками інсульту та 13 271 випадком діабету, які опубліковані у Національній медичній бібліотеці показали, що регулярне вживання темного шоколаду може знизити ризик розвитку кардіометаболів.

Інше дослідження, в якому взяли участь понад 2 000 людей, показало, що чим більше шоколаду люди їли (до двох разів на тиждень), тим менше було бляшок у коронарних артеріях.

Джайлс Едмондс, директор з клінічних послуг Specsavers, пояснює: “Оскільки темний шоколад містить більшу кількість какао, він є набагато кращою альтернативою молочним та білим сортам”.

Він заявив, що незважаючи на вміст великої кількості цукру та жиру, при помірному вживанні він може бути хорошим джерелом заліза, міді, магнію та цинку. Крім цього, він містить низку антиоксидантів, флавоноїдів та флавонів, які можуть бути корисні для здоров’я очей.

https://newsyou.info/

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Дієтолог пояснила, коли кава призводить до діабету

Дієтолог Христина Плотнікова пояснила, що неправильне вживання кави може сприяти розвитку діабету та проблем із ШКТ.
Подробнее »»

Новая волна коронавируса в Украине начнется ближе к осени – вирусолог

Новая волна коронавируса в Украине может начаться ближе к осени, когда вернется большинство населения, но она не будет такой опасной и масштабной, как предыдущие.
Подробнее »»

Медики назвали масло, которое помогает укрепить сердце и сосуды

Ученые из Техасского технологического университета в ходе исследования выяснили, употребление какого масла помогает укрепить сердце и сосуды.
Подробнее »»

В Европе зафиксирована первая смерть от обезьяньей оспы

В Испании зарегистрировали первую смерть, связанную с обезьяньей оспой.
Подробнее »»

Дієтолог назвала небезпеку темних бананів

Часте вживання потемнілих бананів може призвести до проблем із печінкою та зайвою вагою. Таку думку в ефірі телеканалу озвучила дієтолог Олена Соломатина.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua