04.08 - 19:18

Розкрито головні причини розвитку хвороби Альцгеймера


 

Розкрито головні причини розвитку хвороби Альцгеймера

Вилікувати хворобу Альцгеймера на сьогоднішній день не можна. Але можна знизити ризик її появи, якщо знати про фактори ризику

Як зазначає генеральний директор і засновник компанії Tover Хестер Ле Ріш, деменція включає більше 50 різних типів хвороб, пов’язаних з головним мозком. Хвороба ж Альцгеймера є найпоширенішим типом деменції.

Серед симптомів хвороби Альцгеймера виділяються проблеми з пам’яттю, складнощі з виконанням побутових справ, плутанина у місці чи часі. Це саме ті ознаки захворювання, про які, на думку професора Ганді, треба знати.

Тож через що виникає хвороба Альцгеймера? Є чинники, які підвищують ризик розвитку.

За словами медика, серед цих факторів – вік, спадковість, серйозна травма голови, нездоровий спосіб життя, а також звички, через які виникає ожиріння, підвищений тиск та/або цукровий діабет. Крім того, у жінок частіше трапляється хвороба Альцгеймера, ніж у чоловіків.

Ле Ріш називає такі причини розвитку хвороби Альцгеймера, як вік (що старше, тим вищий ризик розвитку недоумства), нездоровий спосіб життя (вживання алкоголю, куріння, нестача фізичної активності), генетика.

https://newsyou.info/

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Дієтолог пояснила, коли кава призводить до діабету

Дієтолог Христина Плотнікова пояснила, що неправильне вживання кави може сприяти розвитку діабету та проблем із ШКТ.
Подробнее »»

Новая волна коронавируса в Украине начнется ближе к осени – вирусолог

Новая волна коронавируса в Украине может начаться ближе к осени, когда вернется большинство населения, но она не будет такой опасной и масштабной, как предыдущие.
Подробнее »»

Медики назвали масло, которое помогает укрепить сердце и сосуды

Ученые из Техасского технологического университета в ходе исследования выяснили, употребление какого масла помогает укрепить сердце и сосуды.
Подробнее »»

В Европе зафиксирована первая смерть от обезьяньей оспы

В Испании зарегистрировали первую смерть, связанную с обезьяньей оспой.
Подробнее »»

Дієтолог назвала небезпеку темних бананів

Часте вживання потемнілих бананів може призвести до проблем із печінкою та зайвою вагою. Таку думку в ефірі телеканалу озвучила дієтолог Олена Соломатина.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua