02.08 - 09:36

Переваги кокосової олії для здоров’я


 

Переваги кокосової олії для здоров’я

Кокосова олія набула популярності в останні кілька років у всьому світі. Вона має широкий спектр використання, від засобів для волосся до харчових продуктів і сонцезахисних кремів та дезодорантів. ЇЇ приємний смак і адаптивні властивості роблять її ідеальним інгредієнтом для додавання до багатьох різних продуктів.

Кокосову олію отримують із кокосових горіхів кокосових пальм ( Cocos nucifera ). Існує два основних типи кокосової олії: кокосова олія та кокосова олія першого віджиму. Незважаючи на подібний вміст жирних кислот, кокосова олія першого віджиму містить більшу кількість поживних речовин, таких як вітамін Е і біоактивних сполук, таких як поліфеноли (рослинні матеріали, які мають антиоксидантні властивості).

Кокосова олія містить багато поживних речовин, які можуть сприяти вашому здоров’ю та правильному харчуванню. Вона насичена жирними кислотами, яких потребує ваше тіло, і може допомогти покращити когнітивні функції, метаболізм, а також здоров’я волосся та шкіри.

Одна порція кокосової олії (1 столова ложка) містить:

Калорії : 117
Загальний жир: 14 грам
Насичені жири : 12 грам
Транс-жир: 0 грам
Холестерин : 0 грам
Загальна кількість вуглеводів: 0 грам
Білок : 0 грам

Наступні поживні речовини та мінерали містяться в кокосовій олії:

Лауринова кислота
Міристинова кислота
Пальмітинова кислота
Мононенасичені жири
Поліненасичені жири
Рослинні стероли
Тригліцериди середнього ланцюга (MCT)

Потенційні переваги кокосової олії для здоров’я

Кокосова олія має властивості, які можуть допомогти в лікуванні багатьох різних захворювань, від пошкодження волосся та шкіри до поганої когнітивної функції та метаболізму.

1. Втрата ваги

Лауринова кислота – це тип насиченого жиру, який міститься в кокосовій олії, і насправді ця олія містить найвищий рівень лауринової кислоти в природному джерелі. Дослідження показали, що лауринова кислота потрапляє в печінку та перетворюється на енергію, а не накопичується у вашому тілі у вигляді жиру, що потенційно може допомогти у втраті ваги.

2. Поліпшення стану шкіри та волосся

Зараз багато людей додають кокосову олію в продукти з косметичних цілей, для волосся, шкіри, нігтів і зубів. Встановлено, що речовина є безпечним і ефективним зволожуючим засобом для таких станів, як ксероз або груба суха шкіра. Крім того, кокосова олія може зменшити втрату білка у вашому волоссі, покращуючи здоров’я волосся.

3. Лікує свербіж

Свербіж у вухах досить поширений і часто спричинений інфекцією, псоріазом або дерматитом. Деякі люди погіршують ситуацію, використовуючи такі речі, як шпильки, вухочистки, щоб почистити вухо. (Примітка: ніколи не робіть цього, оскільки це може пошкодити ваш слуховий прохід і призвести до інфекції).

Кокосова олія також є поширеним домашнім засобом від сверблячки у вухах, але важливо спочатку проконсультуватися з лікарем, щоб визначити причину свербіння. Згідно з дослідженнями, кокосова олія може зменшити кількість бактерій Staphylococcus aureus, які мають тенденцію колонізувати шкіру при атопічному дерматиті (екземі). Іншими словами, її антибактеріальні властивості можуть бути корисними для лікування свербіння шкіри, спричиненого екземою.

Свербіж у вухах також може бути спричинений накопиченням сірки. Кокосову олію часто рекламують як домашній засіб від вушної сірки.

Деякі люди рекомендують кокосову олію як природний засіб від болю у вусі або грибкової інфекції вуха, особливо якщо її змішати з кількома краплями ефірної олії. Однак недостатньо доступних досліджень, щоб з упевненістю сказати, що цей засіб працює. Якщо у вас повторюються вушні інфекції, поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж вкапати кокосову олію у вухо.

Вушні інфекції можуть бути спричинені низкою проблем, включаючи алергію, синусит, травми, бактеріальні інфекції або після захворювань верхніх дихальних шляхів. Важливо швидко отримати медичну допомогу, щоб уникнути розриву барабанної перетинки, втрати слуху, функції рівноваги або навіть запалення обличчя та паралічу, спричинених вушними інфекціями, замість того, щоб покладатися на саморобні засоби.
https://newsyou.info/

Ключевые слова:
Читайте также:

Дієтолог пояснила, коли кава призводить до діабету

Дієтолог Христина Плотнікова пояснила, що неправильне вживання кави може сприяти розвитку діабету та проблем із ШКТ.
Подробнее »»

Новая волна коронавируса в Украине начнется ближе к осени – вирусолог

Новая волна коронавируса в Украине может начаться ближе к осени, когда вернется большинство населения, но она не будет такой опасной и масштабной, как предыдущие.
Подробнее »»

Медики назвали масло, которое помогает укрепить сердце и сосуды

Ученые из Техасского технологического университета в ходе исследования выяснили, употребление какого масла помогает укрепить сердце и сосуды.
Подробнее »»

В Европе зафиксирована первая смерть от обезьяньей оспы

В Испании зарегистрировали первую смерть, связанную с обезьяньей оспой.
Подробнее »»

Дієтолог назвала небезпеку темних бананів

Часте вживання потемнілих бананів може призвести до проблем із печінкою та зайвою вагою. Таку думку в ефірі телеканалу озвучила дієтолог Олена Соломатина.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua