01.08 - 22:49

Чому нам потрібні продукти з пребіотиками: що слід включити до раціону


 

Чому нам потрібні продукти з пребіотиками: що слід включити до раціону

Продукти, що містять пребіотики, забезпечують зростання здорових мікроорганізмів у кишечнику та регулюють травлення.

Науково встановлено: більшість імунних клітин сконцентрована в кишечнику, тому від його стану залежать майже всі функції організму – кишковий мікробіом визначає наш настрій, самопочуття та загальний стан здоров’я. Саме для його підтримки нам потрібні продукти з пребіотиками – вони забезпечують їжею здорові кишкові бактерії, сприяють їх розмноженню та зростанню.

Що таке пребіотики. Більшість пребіотиків являють собою неперетравлювані вуглеводи (клітковину), такі як інулін або олігофруктоза. Які продукти містять їх?

Чим відрізняються від пробіотиків. Пробіотики власними силами є корисними мікроорганізмами – наприклад, це лактобактерії (молочнокислі бактерії). Пребіотики – це те, чим харчуються корисні бактерії кишківника.

Часник. Його клітковина ефективно підтримує кишковий мікробіом. Фахівці радять вживати часник разом із натуральним йогуртом.

Цибуля. Він містить значну кількість інуліну.

Зелена цибуля. Також є «суперхарчом» для здорових кишкових бактерій.

Банани. Належать до фруктів з найбільшим пребіотичним потенціалом: крім олігофруктози і пектину містять цінні мінерали, такі як магній, залізо, калій.

Пастернак. Містить інулін і таким чином сприяє зростанню здорових кишкових бактерій.

Топінамбур. Також є одним із найкращих пребіотичних продуктів – містить не лише пребіотики для здорової кишкової флори, а й багато вітамінів, мінералів.

Читайте також:  Три продукти, які допомагають схуднути після 40 років: пояснює дієтолог

Жито. Будучи пребіотичним продуктом, що забезпечує кишкові бактерії необхідною енергією, жито містить ще вітаміни групи В та вітамін Е.

Вівсянка. Дослідницькі дані кажуть, що кишкова флора людей, які з’їдали 60 грамів вівсяної каші на день, покращилася лише за один тиждень.

Артишок. Багаті інуліном, вони зміцнюють здоров’я кишкової мікрофлори, забезпечують організм кальцієм, залізом, бета-каротином.
https://newsyou.info/

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Як зменшити жир у печінці

Надлишок жиру в печінці з часом може призвести до запалення та пошкодження клітин, а це виллється у серйозні хвороби. Що ж робити, щоб жир в органі не збирався – про це в матеріалі
Подробнее »»

Как наладить сон без лекарств, если у вас стресс – 5 шагов

Бессонница – это не только проблемы с засыпанием, а также слишком раннее пробуждение или прерывистый сон. Так бывает из-за стресса, что же делать – в статье
Подробнее »»

Чотири ознаки, що у вас надто рідка кров

Якщо кров у людини занадто рідка, це означає, що в ній міститься дуже мало тромбоцитів. Такий стан може іноді виникнути при деяких хворобах або через прийом ліків, що розріджують кровЧотири ознаки, що у вас надто рідка кров
Подробнее »»

Вчені дізналися, як з'являються скам'янілості тварин

Нове дослідження вчених із Лестерського університету, Великобританія, змінило уявлення наукової спільноти про те, як формуються скам'янілості м'яких тканин стародавніх тварин, повідомляє Forbes.
Подробнее »»

Названо чотири симптоми надто рідкої крові

Не тільки густа, схильна до утворення тромбів кров може створювати загрозу для здоров’я – занадто рідка, вона також підвищує ризики деяких порушень.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua