30.07 - 17:39

Вчені назвали найпоширенішу причину облисіння


 

Вчені назвали найпоширенішу причину облисіння

Як зазначають експерти, ув людей з’явилася ще одна мотивація для боротьби зі зміною клімату.

Вчені вже не раз попереджали про глобальне потепління та його вплив на здоров’я, біорізноманіття, сільське господарство та ціни на енергію. Однак у своєму новому дослідженні експерти з’ясували, що зміна клімату також може призводити до випадання волосся.

Екстремальна спека, вологість та забруднення повітря — фактори, пов’язані з кліматичною кризою, які так чи інакше впливають на здоров’я волосся та шкіри.

За словами фахівців, екстремальна спека змінює структуру білків, з яких складається волосся, і пошкоджує кутикулу. Крім того, що волосся залишається сухим і ламким, спека також може спровокувати видимі кінчики, що січуться, які можуть призвести до подальшого пошкодження волосся в міру їх росту. 

Забруднення, що походить від вихлопних газів дизельних автомобілів та спалювання викопного палива, залишає в повітрі шкідливі забруднювачі

У тих, хто живе в умовах підвищеної вологості, білки у волоссі нерівномірно поглинають молекули води, внаслідок чого пасма волосся починають нерівномірно завиватися. Це також може зробити волосся тонкішим і слабкішим.

Забруднення вихлопними газами від дизельних автомобілів та спалювання викопного палива залишає у повітрі шкідливі забруднювачі, які, зі свого боку, пошкоджують білки росту волосся. Люди в міських районах особливо вразливі, тому що пил та забруднювальні речовини осідають на шкірі голови, закупорюючи пори та позбавляючи їх кисню.

“Окрім усього іншого, потепління збільшило кількість шкірних інфекцій і призвело до загострення шкірних захворювань, таких як екзема і псоріаз, а також виріс ризик аутоімунних захворювань, таких як системний червоний вовчак. Все це впливає на шкіру та волосся на ній волосся”, — підсумував професор компанії Longevita Фуата Юкселі.

Що примітно, дослідження, проведене 3 роки тому, в якому вчені перевіряли вплив пилу та частинок палива на клітини шкіри голови людини, також зробило аналогічні висновки. Воно показало, що вплив звичайних забруднювачів повітря знижує рівень чотирьох білків, відповідальних за ріст та здоров’я волосся.
https://newsyou.info/

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Дієтолог пояснила, коли кава призводить до діабету

Дієтолог Христина Плотнікова пояснила, що неправильне вживання кави може сприяти розвитку діабету та проблем із ШКТ.
Подробнее »»

Новая волна коронавируса в Украине начнется ближе к осени – вирусолог

Новая волна коронавируса в Украине может начаться ближе к осени, когда вернется большинство населения, но она не будет такой опасной и масштабной, как предыдущие.
Подробнее »»

Медики назвали масло, которое помогает укрепить сердце и сосуды

Ученые из Техасского технологического университета в ходе исследования выяснили, употребление какого масла помогает укрепить сердце и сосуды.
Подробнее »»

В Европе зафиксирована первая смерть от обезьяньей оспы

В Испании зарегистрировали первую смерть, связанную с обезьяньей оспой.
Подробнее »»

Дієтолог назвала небезпеку темних бананів

Часте вживання потемнілих бананів може призвести до проблем із печінкою та зайвою вагою. Таку думку в ефірі телеканалу озвучила дієтолог Олена Соломатина.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua