24.06 - 21:48

Як на роботу серця впливає вживання курячих яєць


 

Як на роботу серця впливає вживання курячих яєць

Дослідники з Китаю заявили, що помірне вживання курячих яєць може покращити роботу серця.

Згідно з результатами дослідження епідеміологів та біологів з Пекінського університету, помірне вживання курячих яєць може допомогти знизити ризик серцево-судинних захворювань, інформує UAINFO.org.

Йдеться про використання в раціоні до одного яйця на день, що може підвищити кількість корисних для серця метаболітів у крові.

Попри те, що курячі яйця містять багато дієтичного холестерину, вони також є джерелом багатьох необхідних поживних речовин.

Існують суперечливі дані про користь та шкоду від вживання курячих яєць для організму людини. Проте, деякі дослідження демонструють, що у людей, які щодня їли яйця, ризик серцевих захворювань та інсульту був значно нижчим.

У новому дослідженні китайські вчені проаналізували, як споживання яєць впливає на маркери серцево-судинних захворювань у крові.

«Небагато досліджень розглядали роль метаболізму холестерину в плазмі у зв’язку між споживанням яєць та ризиком серцево-судинних захворювань, тому ми хотіли допомогти заповнити цю прогалину», — заявив провідний автор роботи магістр кафедри епідеміології та біостатистики Пекінського університету Ланг Пан.

На основі проаналізованих даних вчені дійшли висновку, що у людей, які вживали помірну кількість яєць, був вищий рівень білка А1, який допомагає виводити холестерин із кровоносних судин.

Цей білок, також відомий як «добрий ліпопротеїн», захищає серцево-судинну систему від закупорок, які можуть призвести до серцевих нападів та інсульту.

У людей, які вживали яйця рідше, був нижчий рівень корисних метаболітів і більш високий рівень шкідливих метаболітів у крові.
https://newsyou.info/

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Летние напитки с мятой

Обилие ягод, овощей, фруктов, зелени и жаркая погода – все это летом создает условия для приготовления вкусных и полезных напитков. Если надоела обычная газировка и вода с лимоном, попробуйте новые варианты, в которых есть мята.
Подробнее »»

Шкідливі харчові звички, від яких краще позбутись

Іноді ми навіть не замислюємося над тим, що і в яких кількостях потрапляє всередину організму. А головне – як воно впливає на наше здоров’я.
Подробнее »»

Яйца, кофе, манка - польза и вред вкусных продуктов

Не спешите отказываться от тех или иных продуктов, услышав "страшную" информацию о вреде для организма. Яйца, кофе и манка часто занимают высокий рейтинг в списке продуктов, представляющих опасность для здоровья.
Подробнее »»

Вчені розповіли що значно збільшує ризик деменції

Лише один келих вина на день може призвести до розвитку поширеного типу деменції – хвороби Альцгеймера, а також хвороби Паркінсона. Про це свідчить нове дослідження вчених Оксфордського університету. Його результати були опубліковані у журналі
Подробнее »»

Как справиться с жарой?

Солнце, пляж, лето – это то, о чем мы мечтаем холодной зимой. Однако в жару иногда хочется вернуться к холодной погоде. Что делать, если на улице очень жарко? Как спастись от зноя?
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua