21.06 - 17:13

Ознаки, які свідчать про порушення гормонального фону


 

Ознаки, які свідчать про порушення гормонального фону

Коли ваші гормони виходять з рівноваги, ви точно помічаєте, що щось не так. Причини виникнення цих хімічних речовин варіюються від таких захворювань, як цукровий діабет, синдром Кушинга або тиреоїдит, до проблем способу життя, таких як стрес і розлади харчування, а також природних частин життя, таких як вагітність і менопауза.

Проблема в тому, що багато ознак гормонального дисбалансу можуть також вказувати на інші медичні проблеми. Тож єдиний спосіб по-справжньому дізнатися, чи потрібна вашим гормонам невелика допомога, — це відвідати лікаря. Якщо протягом тривалого часу ви відчуваєте ряд перелічених нижче симптомів, попросіть лікаря провести деякі тести, щоб з’ясувати це.

1. Прищі
Ви думали, що в підлітковому віці залишилися болючі прищі, але гормони відіграють важливу роль у виникненні прищів. Прищі мають багато різних механізмів . Одним із механізмів є посилення метаболізму від [гормонів] тестостерону до DHT. Це підвищує ймовірність появи прищів.

2. Зміни ваги
Як збільшення ваги, так і втрата ваги можуть свідчити про гормональні проблеми. По-перше, збільшення жиру в області живота може означати дисбаланс тестостерону та естрогену, викликаний резистентністю до інсуліну.

По-друге, гормональні захворювання, такі як гіпотиреоз і синдром Кушинга, можуть призвести до збільшення ваги. При гіпотиреозі низький рівень гормонів щитовидної залози порушує метаболізм, тоді як люди з синдромом Кушинга страждають від високого рівня кортизолу в крові. Це викликає підвищення апетиту і накопичення жиру. Нарешті, у тих, у кого низький рівень гормонів щитовидної залози, може спостерігатися раптова втрата ваги. У випадку як збільшення ваги, так і втрати ваги, це не можна пояснити різкою зміною харчування або звичок фізичної активності.

3. Втома
Ряд гормональних розладів може зробити вас більш втомленим, ніж зазвичай, але один гормон, зокрема, або, скоріше, відсутність цього гормону, може викликати у вас сонливість весь час. Мелатонін регулює циркадні ритми вашого тіла, але ваше тіло, природно, виробляє менше його з віком.

Тому деяким дорослим може знадобитися приймати добавки мелатоніну, щоб вони краще спали вночі. Дисбаланс гормонів щитовидної залози, а також надлишок вироблення гормону прогестерону також можуть бути першопричиною невблаганної втоми. З іншого боку, занадто низька кількість прогестерону може бути основною причиною безсоння, як і гіперактивність щитовидної залози.

4. Випадання волосся
Коли у жінки виникають гормональні проблеми через вагітність, пологи або менопаузу, вона часто відчуває тимчасове випадання волосся. Як гіпо-, так і гіпертиреоз, тобто надлишок або недостатнє вироблення гормонів щитовидної залози, відповідно, також можуть викликати випадання волосся. У чоловіків випадання волосся, як правило, не є ознакою гормонального дисбалансу, а скоріше викликано генетикою.

5. Надмірний ріст волосся (гірсутизм)
За даними Ендокринного товариства, одним з найпоширеніших гормональних дисбалансів у жінок є синдром полікістозних яєчників, також відомий як СПКЯ. Хоча типові симптоми СПКЯ включають рясні або нерегулярні менструації, за даними Товариства ендокринології, надлишковий ріст волосся також є важливим показником. Хтось із гірсутизмом може помітити ріст волосся на обличчі, підборідді та інших частинах тіла, крім голови. Цей гормональний дисбаланс перешкоджає овуляції, тому жінки, які страждають від цього захворювання, часто мають проблеми з фертильністю.

6. Зниження статевого потягу
Низьке лібідо може свідчити про гормональний дисбаланс як у чоловіків, так і у жінок через зниження вироблення тестостерону. У роки, що передують менопаузі для жінки, яєчники та наднирники сповільнюють вироблення цього статевого гормон, що призводить до зниження статевого потягу. Жінки також можуть відчувати сухість піхви, яка також є симптомом СПКЯ, тоді як чоловіки можуть страждати від еректильної дисфункції. Як і багато інших симптомів, низьке лібідо також може бути викликано дисфункцією щитовидної залози.
https://newsyou.info/

Ключевые слова:
Читайте также:

В Канаде сообщают о всплеске детских отравлений каннабисом

В самом населенном регионе Канады с момента легализации марихуаны в 9 раз выросло число количество отравлений этим наркотиком детей до 10 лет. Отдельный серьезный вклад сделали пищевые продукты, например, конфеты с содержанием каннабиса. 
Подробнее »»

Боль проигрывает «всухую»

Теперь анальгетик на основе кетопрофена можно принимать без воды: инновационная форма обезболивающего дошла и до нас.
Подробнее »»

Существует ли лекарство от бородавок?

Помимо неприглядного вида бородавки могут быть связаны с физическим дискомфортом — например, — болью при ходьбе, если они появились на подошве. Перспектива идти выжигать образование к хирургу радует далеко не всех, поэтому хочется понять, есть ли возможно
Подробнее »»

Вредно ли есть сосиски?

Многие из нас привыкли есть молочные сосиски еще с советских времен. С гарниром из пюре они стали классикой отечественного общепита.
Подробнее »»

Гордон Рамзи поделился рецептом веганского «стейка» из баклажана

В коротком ролике Рамзи показывает зрителям, как приготовить веганский «стейк» из баклажана. «Стейк» подается с картофельным пюре, зеленью и грибами.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua