18.05 - 18:39

Ефективне та безпечне лікування пародонтиту у «White Clinic»


 

Ефективне та безпечне лікування пародонтиту у «White Clinic»

Здорові білосніжні зуби – візитка кожної людини. Неприємний запах з рота чи плями на зубній емалі можуть зіпсувати враження про співрозмовника. Дуже поширеним стоматологічним захворюванням є пародонтит. Наприклад, у США близько 65 мільйонів дорослого населення віком понад 30 років страждають від пародонтиту.  Хвороба вражає не тільки ясна, а й кістку, в якій міститься зуб. Якщо перебіг хвороби буде складний, людина ризикує не лише втратити зуби, а й жувальну функцію.

Ефективне лікування пародонтиту пропонує стоматологія Позняки у Києві. У «WhiteClinic» використовують інноваційні й дієві методи лікування, які визнані у всьому світі. Зокрема, це лікування лазером та лікування вектором ультразвуку. У клініці можна пройти повний курс – від  діагностики до лікування. А також отримати практичні поради щодо профілактики.

Фахівці «White Clinic» докладуть максимум зусиль, щоб ваші зуби були здорові та білосніжні.

В чому небезпека пародонтиту

Пародонтит небезпечний тим, що протягом тривалого часу біль і дискомфорт можуть бути відсутні. Основними тривожними дзвіночками може бути лише кровоточивість ясен, неприємний запах з рота.

Пародонтит не тільки впливає на здоров’я зубів, а й може бути причиною захворювань серцево-судинної та ендокринної систем. Також захворювання може погано впливати на перебіг вагітності. Тому так важливо вчасно діагностувати хворобу та отримати кваліфіковану допомогу.

Фахівці запевняють, що ні в якому разі не варто ігнорувати такі симптоми:

• Кровоточивість ясен. Це може бути під час чищення зубів, при кусанні твердої їжі
• Неприємний запах з рота, який не зникає після чищення, використання ополіскувача.
• Інший колір слизової оболонки біля зуба.
• Відкладення темного кольору на зубній емалі.

В деяких випадках може бути свербіж ясен, рухливість зубів, набряк ясен, підвищення температури тіла, погіршення самопочуття, слабкість.

Якщо хоча  б один симптом ви спостерігаєте у себе, не зволікайте. Зверніться до спеціалістів стоматологічної клініки «White Clinic». Завдяки багаторічному досвіду роботу та новітньому обладнанню тут вилікують пародонтит швидко і без шкоди для здоров’я. Записатися на прийом можна за телефонами, вказаними на сайті.

Відкладати візит «на потім» не варто. Адже якщо вчасно не вилікувати пародонтит, він може переходити в хронічну стадію і спровокувати повне випадання зубів. Спеціалісти у «White Clinic» підберуть методику лікування, яка залежить від ступеня запального процесу та загального стану пацієнта.

Ключевые слова:
Читайте также:

Опасен ли секс при больном сердце

Относится ли секс к «вредным» нагрузкам? Может ли он закончиться не оргазмом, а инфарктом? Это вполне обоснованное беспокойство для тех, чья кардиоваскулярная система не в порядке. Ответить на эти вопросы можно, зная главные признаки того, что сердце дост
Подробнее »»

Храп во время беременности связали с повышенным риском предиабета

Гестационный диабет — одно из самых неприятных осложнений беременности, когда на фоне гормонального «взрыва» в организме будущей матери происходит нарушение обмена глюкозы.
Подробнее »»

В Канаде сообщают о всплеске детских отравлений каннабисом

В самом населенном регионе Канады с момента легализации марихуаны в 9 раз выросло число количество отравлений этим наркотиком детей до 10 лет. Отдельный серьезный вклад сделали пищевые продукты, например, конфеты с содержанием каннабиса. 
Подробнее »»

Боль проигрывает «всухую»

Теперь анальгетик на основе кетопрофена можно принимать без воды: инновационная форма обезболивающего дошла и до нас.
Подробнее »»

Существует ли лекарство от бородавок?

Помимо неприглядного вида бородавки могут быть связаны с физическим дискомфортом — например, — болью при ходьбе, если они появились на подошве. Перспектива идти выжигать образование к хирургу радует далеко не всех, поэтому хочется понять, есть ли возможно
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua