14.02 - 17:48

Сімейний лікар в медичному центрі «Турбота про вас»


 

Сімейний лікар в медичному центрі «Турбота про вас»

Медична реформа в Україні, яка стартувала ще навесні 2018 року, суттєво змінила підхід до надання медичної допомоги пацієнтам. Так, тепер саме останні перебувають в центрі системи охорони здоров’я, і саме вони обирають з поміж лікарів практики сімейної медицини (сімейних лікарів), хто їх буде лікувати.

Приватна клініка «Турбота про Вас», яка знаходиться в Ірпіні, зі штатом досвідчених, кваліфікованих спеціалістів, - місце, де кожен охочий при потребі зможе безкоштовно отримати професійну медичну допомогу, уклавши декларацію з лікарем практики сімейної медицини. Хто такий сімейний лікар, що входить в його обов’язки, і які додаткові послуги можна отримати в центрі «Турбота про Вас» розкажемо далі.

Що входить до обов’язків сімейного лікаря?

Сьогодні сімейний лікар – це спеціаліст з багатопрофільною підготовкою, який може надавати допомогу як дорослій людині, так і дитині. Тобто, якщо є бажання, чи необхідність, то вся сім’я, де є тато, мама і діти, може спостерігатися в одного й того ж лікаря. Послуги, які отримає пацієнт, обравши свого сімейного лікаря і підписавши декларацію з ним, наступні:

• надання первинної медичної допомоги (при потребі скерування пацієнта до профільного спеціаліста);
• надання невідкладної допомоги;
• призначення необхідних аналізів;
• призначення лікування (в межах своєї компетенції);
• проведення імунопрофілактики захворювань;
• спостереження за неускладненою вагітністю;
• видання довідок, рецептів на ліки, листів непрацездатності тощо.

Укласти декларацію з сімейним лікарем в клініці «Турбота про Вас» може кожен охочий, не залежно від свого місця реєстрації чи місця постійного проживання.

Додаткові послуги

Пацієнти медичного центру «Турбота про Вас» окрім медичної допомоги, можуть на місці пройти лабораторні дослідження – біохімічні, бактеріологічні, цитологічні, здати аналіз на гормони, онкомаркери, алергічні реакції, провести експрес-діагностику на коронавірусну інфекцію тощо.

Як підписати декларацію в клініці «Турбота про Вас»?

Підписати декларацію з сімейним лікарем в клініці ви можете безпосередньо в центрі, або зробити це дистанційно. Укладання декларації абсолютно безкоштовне, як і подальша консультація сімейного лікаря. Можлива доставка декларацій по місту Ірпінь, Буча, Ворзель та Гостомель (також безкоштовно).

Більше інформацію про клініку ви зможете отримати на офіційному сайті.

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Опасен ли секс при больном сердце

Относится ли секс к «вредным» нагрузкам? Может ли он закончиться не оргазмом, а инфарктом? Это вполне обоснованное беспокойство для тех, чья кардиоваскулярная система не в порядке. Ответить на эти вопросы можно, зная главные признаки того, что сердце дост
Подробнее »»

Храп во время беременности связали с повышенным риском предиабета

Гестационный диабет — одно из самых неприятных осложнений беременности, когда на фоне гормонального «взрыва» в организме будущей матери происходит нарушение обмена глюкозы.
Подробнее »»

В Канаде сообщают о всплеске детских отравлений каннабисом

В самом населенном регионе Канады с момента легализации марихуаны в 9 раз выросло число количество отравлений этим наркотиком детей до 10 лет. Отдельный серьезный вклад сделали пищевые продукты, например, конфеты с содержанием каннабиса. 
Подробнее »»

Боль проигрывает «всухую»

Теперь анальгетик на основе кетопрофена можно принимать без воды: инновационная форма обезболивающего дошла и до нас.
Подробнее »»

Существует ли лекарство от бородавок?

Помимо неприглядного вида бородавки могут быть связаны с физическим дискомфортом — например, — болью при ходьбе, если они появились на подошве. Перспектива идти выжигать образование к хирургу радует далеко не всех, поэтому хочется понять, есть ли возможно
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua