22.03 - 19:53

Ортопедичний матрац для сну - як зробити правильний вибір


 

Від якості сну залежать всі складові життя людини: його самопочуття, працездатність, настрій і здоров'я в цілому. Настільки висока значимість повноцінного відпочинку - вагомий привід докласти зусиль для правильної організації спального місця.

Комфортний відпочинок неможливо уявити без якісного матраца. Цей виріб прямим чином впливає на те, як людина відчуває себе після пробудження. Інтернет магазин матраців "Матрасін" пропонує практично безмежний асортимент моделей на будь-які смак і бюджет, що дещо ускладнює процес вибору. Спробуємо розібратися, як знайти дійсно якісний продукт, який виправдовує свою ціну.

 

Види ортопедичних матраців

 Сучасні виробники випускають матраци в Києві двох типів: на пружинних блоках і безпружинні. Кожна з категорій спрямована на певну цільову аудиторію:

• Пружинні матраци актуальні для користувачів, які ведуть малорухливий спосіб життя. Також їх використання показано при захворюваннях хребта.

• Безпружинні матраци - вироби, в цілому більш доступні за ціною. Вони відрізняються незвичайним внутрішнім пристроєм: роль пружинного блоку в таких виробах виконують шари наповнювачів. Матеріали наповнення можуть бути як натуральними, так і синтетичними.

Вибираючи матраци ортопедичні слід звертати увагу тільки на вироби, що базуються на незалежних пружинних системах. Такі матраци забезпечують виражений ортопедичний ефект, а також наділені анатомічними властивостями.

Ознайомитися з величезним вибором якісних матраців за прийнятними цінами запрошує інтернет-магазин "Матрасін". В каталозі https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/ представлена ​​оригінальна продукція від провідних виробників, здатна в корені змінити ваше уявлення про комфортний відпочинок.

 

У чому переваги ортопедичних матраців?

Всупереч стереотипам, ортопедичность матраців - НЕ маркетинговий хід, покликаний підвищити їх ціну на ринку. Насправді, ортопедичні властивості даних виробів складно не помітити. Завдяки унікальній конструкції, матраци миттєво підлаштовуються під контури тіла користувача, забезпечуючи точкову підтримку хребта. Таким чином забезпечується рівномірний розподіл навантаження по всій спальної поверхні. В результаті м'язи, суглоби і хребет відпочиваючого розслабляються і знаходяться в анатомічно правильному положенні.

Вибираючи ортопедичний матрац, слід врахувати наступні моменти:

• Розмір виробу. По довжині матрац повинен перевищувати зростання користувача хоча б на 20 см.

• Ступінь жорсткості. Даний параметр визначається строго індивідуально, так як залежить від росту, ваги, віку та особистих уподобань користувача.

• Наповнювачі. При наявності алергії вкрай важливо вибирати матраци, виконані строго з гіпоалергенних матеріалів.

 

Ключевые слова:
Читайте также:

50 способов похвалить человека и сделать комплимент

Похвала не должна быть чем-то патетическим и обязательно сказанной в определенное время
Подробнее »»

Ачма: как приготовить грузинский пирог из лаваша с сыром

Рецепт ленивой ачмы из лаваша с кефиром и сыром сулугуни
Подробнее »»

Главные страхи каждого знака зодиака

Астрологи рассказали, как звезды влияют на людей
Подробнее »»

Одна процедура, которая поможет омолодить кожу и подтянуть овал лица

В нашем сумасшедшем современном мире каждая минута на счету. Именно поэтому мы все так ценим процедуры, которые занимают минимум времени и гарантируют быстрый (и, главное, долгосрочный) эффект.
Подробнее »»

Скрытая угроза: эксперты определили самые опасные Wi-Fi роутеры

По мнению исследователей по безопасности, на рынке не существует идеального Wi-Fi роутера с надежной защитой от взлома
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...